بسیج امکانات پلیس و امدادرسانی در مناطق برفی و سیل زده

تهران- ایرنا- فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در خصوص آمادگی نیروهای پلیس و استفاده از ظرفیت و امکانات انتظامی کشور در راستای امدادرسانی و ارائه خدمات به هموطنان عزیز در مناطق برفی و سیل زده دستور ویژه‌ای صادر کرد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری با توجه به شرایط جوی اخیر که در برخی از مناطق، مردم عزیز با سیل و در برخی مناطق با برف و کولاک و یخبندان شدید دست به گریبان هستند، دستور ویژه ای صادر کرد.

فرمانده کل انتظامی کشور با تأکید بر بسیج تمام امکانات و ظرفیت های انتظامی بیان داشت: همه نیروها در آمادگی صددرصدی بوده و بایستی در امدادرسانی به مردم عزیز سیل زده جنوب و گرفتار برف و کولاک در غرب و شمال کشور پیشگام باشند و با پیش بینی های لازم  در خصوص اسکان این عزیزان و همچنین فراهم آوردن امکانات اولیه به ویژه آب و غذا و امدادرسانی به حادثه دیدگان از تمام توان و همیت خود استفاده کنند و مثل همیشه در کنار مردم باشند تا شرایط جوی آرام و هموطنان عزیز به زندگی روزمره خود بازگردند.

بسیج امکانات پلیس و امدادرسانی در مناطق برفی و سیل زده

وی طی تماس تلفنی با فرماندهان استان های درگیر سیل و برف، ضمن اطلاع از آخرین وضعیت این استان ها، دستورات ویژه برای تامین امنیت مردم در جاده ها، شهرها و روستاها و استفاده حداکثری از تمام امکانات برای امدادرسانی به مردم را صادر کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha