توافق رسانه‌های ترکیه‌ای و اوکراینی؛ لباس ببر بر تن صیادمنش

تهران- ایرنا- رسانه‌های ترکیه‌ای و اوکراینی از انتقال ستاره ایرانی باشگاه فنرباحچه به هال سیتی انگلیس خبر دادند.

به گزارش ایرنا، اللهیار صیادمنش یکی از بازیکنان لژیونر ایرانی بود که تکلیف آینده‌اش مشخص نبود و حواشی فراوانی پیرامونش وجود داشت. او که در سال ۲۰۱۹ با انتقالی پنج ساله از استقلال به فنرباحچه ترکیه‌ای رفت تا به حال ۲ انتقال قرضی را تجربه کرده و در تیم های استانبول اسپور ترکیه و زوریا لوهانسک اوکراین بازی کرده است.

دوران حضور اللهیار در اوکراین با درخشش این بازیکن جوان همراه بود و باعث شد تا مشتریان زیادی برای او پیدا شود. صیادمنش پس از پایان دوران حضور قرضی‌اش در اوکراین به فنرباحچه بازگشت. سه تیم اندرلخت بلژیک، شاختاردونتسک اوکراین و هال سیتی انگلیس جزو مشتریان بازیکن ایرانی تیم ترکیه‌ای بودند اما مبلغ درخواستی بالای تیم فنرباحچه باعث شد تا تیم‌های بلژیکی و اوکراینی از جذب صیادمنش منصرف شوند.

هال‌سیتی اما برای بهبود وضعیت خود در چمپیونشیپ انگلیس (سطح دوم فوتبال انگلیس) نیاز به خرید مهاجم دارد و گویا حاضر شده‌اند صیادمنش را با قراردادی قرضی و البته با بند خرید دائمی به خدمت بگیرند. رسانه‌های ترکیه‌ای ضمن تایید این خبر، اعلام کرده‌اند که ببرها (لقب هال سیتی) برای خرید دائمی بازیکن ایرانی فنرباحچه باید مبلغی در حدود پنج و نیم میلیون یورو بپردازند.

همچنین ایگور بورباس، خبرنگار ورزشی تلویزیون اوکراین درباره آخرین وضعیت اللهیار گفت: صیادمنش ممکن است در روزهای آینده راهی چمپیونشیپ انگلیس شود. هال‌سیتی مالک جدیدی ترکیه‌ای دارد که بسیار ثروتمند است. او حاضر شده برای جذب این مهاجم ایرانی ۶ میلیون یورو به فنرباغچه پرداخت کند.

حال باید دید نهایتا تکلیف بازیکن ۲۰ ساله و آینده‌دار فوتبال کشورمان چه خواهد شد. آیا او راهی فوتبال انگلیس می‌شود تا در فوتبال پرفشار چمپیونشیپ به کارش ادامه دهد یا تصمیم دیگری را اتخاذ خواهد کرد.

گفتنی است تیم هال سیتی در حال حاضر با ۲۶ امتیاز در رده نوزدهم جدول ۲۴ تیمی چمپیونشیپ جای گرفته و با منطقه خطر هفت امتیاز فاصله دارد. تقریبا نیمی از بازی‌های این فصل باقی مانده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha