وزیر کشور بر تداوم امدادرسانی به مناطق سیل زده کرمان تاکید کرد

کرمان - ایرنا - وزیر کشور امروز (جمعه) در تماس تلفنی با استاندار کرمان بر تداوم امدادرسانی به مناطق سیل زده این استان تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، احمد وحیدی که شب گذشته پس از ۲ روز حضور در مناطق سیل زده کرمان، جنوب این استان را به مقصد پایتخت ترک‌ کرد، دقایقی قبل در تماس تلفنی با استاندار کرمان بر تداوم امدادرسانی، دسترسی کامل به روستاها و بازدید میدانی از مناطق سیلزده شرق استان تاکید کرد.

علی زینی وند استاندار کرمان نیز از سرعت بخشی امدادهوایی و زمینی در مناطق سیلزده این استان خبر داد و گفت تا عصر امروز به ریگان سفر می کند.

وزیر کشور امشب (پنجشنبه) به همراه رییس ستاد بحران کشور و رییس سازمان جمعیت هلال احمر با بدرقه استاندار کرمان، جیرفت را به مقصد تهران ترک کرد.

به گزارش ایرنا، احمد وحیدی روز چهارشنبه برای بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل زده جنوب کرمان از طریق فرودگاه جیرفت وارد این منطقه شده و از نزدیک در جمع سیل زدگان شهرستان های رودبارجنوب، منوجان و قلعه گنج حضور یافته و در جریان مسایل و مشکلات منطقه جنوب کرمان قرار گرفته بود.

سیلاب که هفته گذشته خسارت های زیادی در جنوب استان کرمان ایجاد کرده بود طی چند روز گذشته نیز خسارت های دیگری در این مناطق و نیز شرق استان کرمان به بار آورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha