بارش برف جاده توره - بروجرد و کنار گذر شمالی اراک را مسدود کرد

اراک - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: شدت برف و کولاک جاده توره - بروجرد و کنار گذر شمالی اراک را مسدود کرد.

سرهنگ محمد پور شمس شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: تردد در دیگر جاده‌های استان مرکزی جریان دارد اما در برخی جاده‌ها استفاده از زنجیر چرخ ضروری است.

وی ادامه داد: تردد در جاده‌های توره - ملایر، شازند - ازنا، تفرش- آشتیان، آهنگران - کمیجان و آزادراه ساوه - همدان با زنجیر چرخ الزامی است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: تاکنون هیچ تصادف زنحیره‌ای در جاده‌های استان گزارش نشده اما عصر امروز در اثر برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ با یک دستگاه اتوبوس در جاده فرمهین - آشتیان منجر به فوت ۲ سرنشین پژو شد که علت این حادثه عدم رعایت سرعت مجاز از سوی خودروی سواری گزارش شد.

سرهنگ پور شمس تاکید کرد: از تمامی شهروندان درخواست می‌شود از مسافرت‌های برون شهری غیرضروری پرهیز کرده و یا در صورت ضرورت از زنجیر چرخ استفاده کنند.

وی اضافه کرد: رانندگان برای سفر در جاده‌های برفی باید زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند و ضمن رعایت سرعت مطمئنه رانندگی، فاصله طولی با خودروی مقابل را مراعات کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha