امروز در شیراز کجا واکسن بزنیم؟

شیراز_ایرنا _روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز آخرین برنامه کاری مراکز واکسیناسیون کرونا در شیراز، مربوط به روز جمعه، یکم بهمن ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز روز جمعه اعلام کرد، بر اساس اعلام کمیته واکسیناسیون علیه کرونا در دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، نام، نشانی و ساعات فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در شیراز، روز جمعه، یکم بهمن ۱۴۰۰ بر اساس شرایط زیر است. 

فعالیت تزریق واکسن در مرکز سرداران با تزریق واکسن های اسپوتنیک، پاستوکووک، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت اول، تزریق واکسن های پاستوکووک، اسپوتنیک، آسترازنکا، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت دوم و تزریق واکسن های کوو ایران برکت، اسپوتنیک لایت، پاستوکووک پلاس و سینوفارم برای نوبت سوم در نوبت های کاری ۸ صبح تا ۱۰ شب است.

مرکز غدیر با تزریق واکسن های پاستوکووک، اسپوتنیک، اسپایکوژن، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت اول، تزریق واکسن های پاستوکووک، اسپوتنیک، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت دوم و تزریق واکسن های اسپایکوژن، اسپوتنیک لایت، کوو ایران برکت، پاستوکووک پلاس و سینوفارم برای نوبت سوم در نوبت های کاری ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهربه شهروندان خدمات می‌دهد.

مرکز سالن ورزشی امام حسن مجتبی(ع) با تزریق واکسن های اسپوتنیک، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت های اول و دوم و تزریق واکسن های اسپایکوژن، اسپوتنیک لایت، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت سوم در نوبت های کاری ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر دایر است.

 مرکز شهید نصرفرد با تزریق واکسن های کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت های اول و دوم و تزریق واکسن های پاستوکووک پلاس، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت سوم در نوبت های کاری ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر فعال است.

 مرکز سالن ورزشی دانشکده هنر و معماری با تزریق واکسن های کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت اول، تزریق واکسن های آسترازنکا، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت دوم و تزریق واکسن های اسپایکوژن، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت سوم در نوبت های کاری ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهربه شهروندان خدمات می‌دهد.

مرکز هلال احمر با تزریق واکسن های اسپایکوژن، اسپوتنیک، پاستوکووک، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت اول و با تزریق واکسن های اسپایکوژن، پاستوکووک، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت دوم و تزریق واکسن های اسپایکوژن، اسپوتنیک لایت، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت سوم در نوبت های کاری ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر دایر است.

 مرکز پهلوانان نصیری با تزریق واکسن های اسپوتنیک، اسپایکوژن، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت های اول و دوم و تزریق واکسن های اسپایکوژن، اسپوتنیک لایت، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت سوم در نوبت های کاری ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهرو پایگاه خودرویی میانرود«ورزشگاه پارس» با تزریق واکسن های اسپایکوژن، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت های اول و دوم و سوم در نوبت های کاری ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر فعال است.

مرکز اردیبهشت با تزریق واکسن های اسپوتنیک، اسپایکوژن، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت اول، تزریق واکسن های اسپایکوژن، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت دوم و تزریق واکسن های اسپایکوژن، اسپوتنیک لایت، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت سوم در نوبت های کاری ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر و مرکز حسینیه عاشقان ثارالله(ع) با تزریق واکسن های اسپایکوژن، اسپوتنیک، پاستوکووک، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت اول، تزریق واکسن های اسپایکوژن، آسترازنکا، اسپوتنیک، پاستوکووک، کوو ایران برکت و سینوفارم برای نوبت دوم و تزریق واکسن های کوو ایران برکت، اسپایکوژن، اسپوتنیک لایت، پاستوکووک پلاس و سینوفارم برای نوبت سوم در نوبت های کاری ۸ صبح تا ۱۰ شب فعالیت می‌کنند.

 بر این اساس افرادی که سن آنها بالای ۱۲ سال است می توانند با مراجعه به مراکز واکسیناسیون، نوبت اول واکسن خود را دریافت کنند.

 تزریق واکسن در مرکز سالن ورزشی دانشکده هنر و معماری و پایگاه خودرویی میانرود«پارس» از ساعت ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر، همچنین مراکز سرداران و حسینیه عاشقان ثارالله(ع) از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب و بقیه مراکز از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر انجام می شود.

افرادی که بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «سینوفارم، برکت یا بهارات» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آنها گذشته است، می توانند نوبت سوم واکسن «سینوفارم، برکت یا بهارات» را دریافت کنند.

افرادی که بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «پاستوکووک» دریافت کرده اند و ۲۸ روز از دریافت نوبت دوم واکسن آنها گذشته است، می توانند نوبت سوم واکسن «پاستوکووک پلاس» را دریافت کنند.

افرادی که بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «اسپوتنیک» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آنها گذشته است، می توانند نوبت سوم واکسن «پاستوکووک پلاس» را دریافت کنند.

افرادی که بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «آسترازنکا» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آنها گذشته است، می توانند نوبت سوم واکسن «اسپوتنیک لایت یا پاستوکووک پلاس» را دریافت کنند.

همچنین افرادی که سن آنها بالای ۱۲ سال است یا موعد نوبت دوم واکسن آنها فرا رسیده و یا شرایط نوبت سوم واکسن را دارند، در صورت عدم امکان حضور در مراکز واکسیناسیون اعلام شده، می توانند برای تزریق واکسن از ساعت ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر به مرکز واکسیناسیون خودرویی میانرود (ورزشگاه پارس) مراجعه کنند.

 همراه داشتن کارت ملی و کارت واکسن الزامی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha