بارش سنگین برف و کولاک محور سیاهکل-دیلمان در گیلان مسدود کرد

رشت - ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش برف در اکثر محورهای استان گفت: مسیر سیاهکل- دیلمان بدلیل کولاک شدید بسته شد.

فریبرز مرادی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در حال حاضر محورهای پونل- خلخال ، اسالم - خلخال و سیاهکل به دیلمان بدلیل کولاک شدید و نبود ایمنی کافی مسدود است.

 وی اظهار داشت: در محور آستار- اردبیل نیز تردد برقرار است اما بدلیل برف و کولاک تردد به سختی انجام می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه در حال حاضر مابقی  محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در آنها برقرار است از مردم خواست تا از ترددهای غیر ضروری در راههای استان بپرهیزند.

مرادی همچنین با اشاره به اتمام بارش ها از نیمه امشب در استان و بدنبال آن یخ زدگی راههای استان، از رانندگان خواست تا در صورت ضرورت تردد در جاده ها حتما زنجیرچرخ وتجهیزات ایمنی و زمستانه به همراه داشته باشند.

وی گفت: در حال حاضر بیشترین بارش برف طی امروز در اسالم- خلخال با ارتفاع  ۲۵ سانتیمتر بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان توصیه کرد تا شهروندان قبل از جرکت در جاده های استان با تماس با سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت راهها مطلع شوند.

هواشناسی گیلان پیش بینی کرد که این سامانه بارشی اوایل صبح فردا جمعه از استان خارج شود و طی روزهای جمعه و شنبه یخبندان را در استان داشته باشیم

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha