پست اصفهان آمادگی توزیع مرسولات نمایشگاه مجازی کتاب به تمام نقاط کشور را دارد

اصفهان- ایرنا- مدیر کل پست استان اصفهان گفت : شبکه پستی این استان برای توزیع مرسولات دومین نمایشگاه مجازی کتاب به تمامی نقاط کشور از زیر ساخت‌های لازم برخوردار است و با تمام توان پشتیبان این نمایشگاه است.

حمید باقری روز پنجشنبه در آستانه برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به برگزاری موفق اولین نمایشگاه مجازی کتاب، پست استان برای خدمت رسانی به مردم در نمایشگاه مجازی کتاب آمادگی کامل دارد و برنامه ریزی های لازم انجام شده تا به بهترین نحو وظایف و نقش خود را در این زمینه ایفا کند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه مجازی کتاب بزرگترین رویداد فرهنگی کشور است ادامه داد: پست اصفهان در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و همچنین اولین نمایشگاه مجازی کتاب اصفهان، در ارائه خدمات پستی در نمایشگاه به مردم به صورت مطلوب و شایسته و در راستای تحقق عدالت فرهنگی عمل کرد.

مدیر کل پست استان اصفهان با اشاره به نقش این اداره کل در نمایشگاه مجازی کتاب افزود: زیرساخت‌هایی لازم در راستای توزیع مویرگی در پست فراهم شده است و با تمام توان پشتیبان دومین نمایشگاه مجازی کتاب هستیم.

وی بیان کرد: آموزش های لازم در مورد نحوه بسته بندی و آدرس نویسی به ناشران ارائه شده و هماهنگی و برنامه ریزی لازم به منظور جمع آوری کتب، جمع آوری مرسولات، ارسال مستقیم کتب به سایر استان‌ها به منظور صیانت از کتب در باکس ویژه از جمله اقدامات اداره کل پست استان اصفهان است.

باقری گفت: برای جلوگیری از بروز مشکل در توزیع کتب و مرسولات، از ناشران نمایشگاه مجازی کتاب تقاضا داریم نسبت به نوشتن آدرس دقیق گیرنده بصورت صحیح و گویا و نوشتن شماره تلفن ثابت و همراه خریدار اقدام کنند.

 وی اضافه کرد:پس از تحویل بسته کتاب به باجه پستی پیامی به خریدار کتاب مبنی بر اینکه "مرسوله در اختیار پست قرار گرفت" ارسال می‌شود و از این پس مسوولیت کتاب‌ها بر عهده پست است که بسته ها در فواصل زمانی اعلام‌شده به دست مخاطب می‌رسد.

وی با بیان اینکه این استان اصفهان هاب پستی مرکزی کشور است، اضافه کرد: پست اصفهان به غیر از چهار استان با همه استان‌های کشور ارتباط زمینی، فیزیکی و مستقیم داریم.

مدیر کل پست استان اصفهان افزود: در اولین دوره از نمایشگاه مجازی کتاب در مدت ۱۰ روز در استان اصفهان ۱۱ هزار و ۷۱۴ فقره حاوی مرسولات نمایشگاه از ناشران در استان اصفهان دریافت و ۶۷ هزار و ۵۲۵  فقره مرسوله حاوی حدود ۱۰۰ هزار جلد کتاب به خریدان کتاب از اولین نمایشگاه مجازی کتاب تحویل داده شد.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب از سوم بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا دهم بهمن‌ماه ١٤٠٠ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha