قهرمانان اولین دوره مسابقات زمستانی سه گانه قهرمانی کشور مشخص شدند

تهران- ایرنا- اولین دوره مسابقات وینتر ترای اتلون(ورزش های سه گانه) قهرمانی کشور برگزار شد و نگار ارجمند و امین سقایی در بخش زنان و مردان قهرمانی را از آن خود کردند.

به گزارش ایرنا، اولین دوره مسابقات وینتر ترای‌اتلون قهرمانی کشور زنان در سه بخش دو، اسکیت روی یخ و مجددا دو، صبح امروز در ایران مال برگزار شد.

در این مسابقات ۳۴ ورزشکار بالای ۱۶ سال در محوطه، جاده تندرستی و پیست هاکی روی یخ ایران مال به رقابت پرداختند که در بخش زنان نگار ارجمند باثبت زمان ۱۴:۵۳ به مقام قهرمانی دست یافت و پس از وی حدیثه پورهاشمی و صبا مظاهری به ترتیب با زمان ۱۵:۳۸ و  ۱۵:۴۲ بر سکوهای دوم و سوم ایستادند.

در بخش مردان نیز ۲۴ ورزشکار  در سه بخش دو، اسکیت روی یخ و دو حضور یافتند و در پایان این رقابت امین سقایی از قهرمانان و ملی پوشان ترای‌اتلون کشور در اولین تجربه خود در رقابت وینتر ترای‌اتلون موفق شد با کسب زمان ۱۲:۳۴ به قمام قهرمان دست یافت. پس از وی سید امیر مهدیون با زمان ۱۲:۵۳ دوم شد و میلاد دباغی با زمان ۱۳:۰۳ در جایگاه سوم ایستاد.

سید پارسا محجوب دیگر ملی پش ترای‌اتلون کشور که همراه ایمن سقایی اولین حضور خود در این رقابت ها را تجربه می کرد با زمان ۱۳:۲۸ موفق به کسب مقام چهارم شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha