ارسال محموله امدادی ارتش به مناطق سیل زده کرمان

تهران - ایرنا - فرمانده پایگاه شهید لشکری مهرآباد از ارسال محموله کمک‌های جمعیت هلال احمر برای کمک به سیل زدگان استان کرمان با هواپیمای ۷۴۷ خبر داد و تاکید کرد: سربازان سرافراز ولایت در ارتش تا پایان عملیات امدادرسانی و مردمیاری در کنار مردم غیور استان کرمان حضور خواهند داشت.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان «بهمن بهمرد» روز پنجشنبه در حاشیه بارگیری و ارسال این محموله امدادی از پایگاه به استان کرمان افزود: این محموله امروز توسط یک فروند هواپیمای پهن پیکر ۷۴۷  شامل ۳۰ تن اقلام و تجهیزات مورد نیاز برای سیل زدگان ارسال شد.

وی توضیح داد: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور کمک رسانی به هنگام و شرکت در طرح مردم‍یاری نیروهای مسلح یک پل هوایی میان تهران و پایگاه مقدم هوایی شهید کاربر کرمان برای انتقال مایحتاج مورد نیاز سیل زدگان استان کرمان برقرار کرده است و پیش از این یک محموله ۶۰ تنی به مقصد کنارک با هواپیمای نیروی هوایی ارتش ارسال شده است.

امیر سرتیپ دوم بهمرد با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگی کامل دارد تا در کم ترین زمان ممکن محموله کمک های امدادی و هدایای مردمی را از جای جای کشور برای سیل زدگان استان کرمان به این استان ارسال کند، افزود: سربازان سرافراز ولایت در ارتش تا پایان عملیات امدادرسانی و مردمیاری در کنار مردم غیور استان کرمان حضور خواهند داشت تا مشکلات و آلام آنان التیام یافته و به زندگی عادی خود برگردند. 

سیل شدید طی چندروز اخیر مناطق گسترده ای از جنوب استان کرمان و نیز شرق این استان را دربرگرفته و خسارت های زیادی به بار آورده است؛ این سیل درحالی است که هفته گذشته نیز جنوب استان کرمان درگیر سیلاب خسارت آفرین بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha