۳۰۰ میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در کرمانشاه کشف شد
عکس آرشیوی است

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک محموله بزرگ لوازم خانگی احتکار شده در شهر کرمانشاه به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

سردار «علی‌اکبر جاویدان» روز جمعه به ایرنا گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی از وجود یک انبار محل احتکار لوازم خانگی در "کرمانشاه" رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی انبار محل احتکار کالا شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان یاداوری کرد: در بازرسی های انجام شده از انبار مذکور، یک هزار و ۶۵۷ دستگاه انواع لوازم خانگی شامل ۱۸۸ دستگاه یخچال، ۸۳۲ دستگاه لباسشویی، ۴۰۹ دستگاه تلوزیون، ۹۲ دستگاه ظرفشویی، ۷۲ دستگاه اجاق گاز، ۵۲ دستگاه جارو برقی و ۱۲ دستگاه هود آشپزخانه احتکار شده کشف شد.

سردار جاویدان ارزش محموله لوازم خانگی احتکاری کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۳۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این راستا یک نفر دستگیر و انبار مورد نظر هم پلمب شد.

وی در پایان مبارزه با پدیده احتکار و قاچاق کالا را از مهم ترین برنامه های پلیس کرمانشاه برشمرد و گفت: کشفیات صورت گرفته ۱۰ماه سپری شده از سال جاری  نسبت به سال گذشته از رشد خوبی برخوردار بوده است.

کشف انبار محل احتکار کالاهای اساسی در اسلام آبادغرب

فرمانده انتظامی اسلام آباد غرب نیز از کشف یک انبار محل احتکار کالاهای اساسی از جمله مواد خوراکی، نوشیدنی، دستمال کاغذی و ... به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «هوشنگ مبارکی» افزود: پس از اطلاع ماموران پلیس اسلام آبادغرب از وجود یک انبار محل احتکار کالا در این شهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی انبار محل احتکار کالا شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

رئیس پلیس اسلام آباد غرب تصریح کرد: در این بازرسی ۳۵ هزار و ۷۰۰ عدد آب میوه و آب معدنی، ۱۸۰ بطری دلستر یک و نیم لیتری، سه هزار و ۵۰۰ لیتر سرکه، ۸۰۰ بسته سویا، پنج هزار و ۴۰۰ بسته دستمال کاغذی و ۷۰۰ بسته کبریت به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ مبارکی خاطرنشان کرد: ماموران در این راستا ضمن پلمب انبار مورد نظر، یک نفر را هم دستگیر و تحویل مراجع قضائی دادند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha