دیدار تیم‌های هوادار و استقلال به ششم بهمن موکول شد

تهران- ایرنا- سازمان لیگ اعلام کرد که مسابقه دو تیم هوادار و استقلال از هفته شانزدهم لیگ برتر ششم بهمن ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا،  امروز سازمان لیگ در خبری اعلام کرد که پس از تکمیل مستندات ارائه شده توسط باشگاه و انطباق آنها با نتایج آزمایشات اخذ  شده توسط ایفمارک، جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفاظت از سلامت بازیکنان هر ۲ تیم، مسابقه بین تیم‌های هوادار تهران و استقلال از هفته شانزدهم  لیگ برتر فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با ۷۲ ساعت تعویق ۵ بهمن ۱۴۰۰  در ورزشگاه انقلاب کرج، راس ساعت ۱۷ آغاز می شود.

این در حالی است که این سازمان پس از نیم ساعت دوباره خبر دیگری مبنی بر تغییر تاریخ برگزاری مسابقات منتشر و اعلام کرد که به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و حفاظت از سلامت بازیکنان هر دو تیم و همچنین طی شدن تکمیل رعایت فرآیند قرنطینه بازیکنان استقلال، مسابقه بین تیم های هوادار تهران و استقلال از هفته شانزدهم  لیگ برتر فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰  به جای سه شنبه ۵ بهمن در روز چهارشنبه ۶ بهمن در ورزشگاه انقلاب کرج راس ساعت ۱۷ آغاز می شود.

بیست و هفتم دی ماه باشگاه استقلال در خبری اعلام کرده بود که  نتیجه تست کرونای تعداد زیادی از بازیکنان و اعضای کادر تیم فوتبال استقلال مثبت است و همچنین نشست خبری فرهاد مجیدی پیش از بازی با پیکان نیز به دلیل شرایط ویژه رخ داده، برگزار نخواهد شد.

بنابراین بازی استقلال و پیکان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشوربه دلیل مثبت اعلام شدن تست کرونای تعداد زیادی از بازیکنان استقلال لغو شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha