رئیس بنیاد مسکن: نوسازی سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی در اولویت است

همدان- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی باید در روستاها نوسازی شود که با اجرای این طرح در سال۱۴۱۰ جشن نوسازی همه واحدهای مسکونی روستایی کشور گرفته می شود.

به گزارش ایرنا، «اکبر نیکزاد» روز پنجشنبه در آیین معارفه رییس بنیاد مسکن استان همدان افزود: بنیاد مسکن در راستای تعهد دولت مبنی بر ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال، علاوه بر ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در روستاها، ساخت ۲۰۰ هزار مسکن نیز در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر را تعهد کرده است.

وی با اشاره به طرح نهضت ملی و جهش تولید مسکن در دولت سیزدهم ادامه داد: در قالب اجرای این طرح بنیاد مسکن سالانه برای شهرهایی با جمعیت کمتر از ۱۰۰ هزار نفر سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی می‌سازد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تصریح کرد: قطار احداث  ۲۰۰ هزار واحد مسکونی راه افتاده است و برای اینکه این قطار به راه خود ادامه دهد سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی باید مصوبات دولت را عملیاتی کنند.

نیکزاد خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن نهادی انقلابی و متعلق به همه مردم ایران است و در حوادث طبیعی سیل و زلزله همه امکانات خود را در کنار دستگاه های امدادی به کار می گیرد.

در این آیین از زحمات ۱۵ ساله «حسن ظفری» قدردانی و «مسعود رضایی» از نیروهای بومی استان به عنوان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان معرفی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha