۳۰ دی ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۰۷
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84620351
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

کولاک برف راه ۵۰ روستای بازشده خلخال را دوباره مسدود کرد

اردبیل_ایرنا_ رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای خلخال گفت: به علت وزش باد شدید و کولاک برف راه ۵۰ روستای بازگشایی شده این شهرستان برای چندمین بار در طول هفته جاری مسدود شد.

معروف خسروی  روز پنجشنبه  به ایرنا افزود: بارش برف سنگین راه همه روستاهای دارای سنکه این شهرستان را مسدود کرده بود که در روزهای گذشته راه ارتباطی مسدود ۱۲۰ روستای خلخال و تا پایان دیروز با تلاش راهداران بازگشایی شد که شدت کولاک برف در طول شب گذشته راه ۵۰ روستا را برای چندمین بار بست.

وی با بیان اینکه به رغم صاف شدن آسمان و قطع بارندگی برف به علت افزایش شدت باد، کولاک برف در سطح همه محورهای بین شهری و روستایی خلخال همچنان ادامه دارد، افزود: با وجود تلاش راهداران برای بازگشایی راه‌های روستایی مسدود شده از برف هم اکنون راه ۷۰ روستای خلخال به علت بارش سنگین برف همراه با کولاک همچنان مسدود است.

رئیس اداره هواشناسی خلخال نیز از ورود سامانه جدید بارشی به این منطقه خبر داد و افزود:هم‌اکنون آسمان خلخال تمام ابری و موج جدیدی از بارش‌های برف این شهرستان  امروز آغاز خواهد شد.

غلامرضا گلمردای اظهار کرد: با خروج سامانه بارشی زودگذر امروز که منجر به بارش‌های خفیف برف در خلخال می‌شود  از روز جمعه شاهد کاهش دما و یخبندان شدید در منطقه خواهیم بود و از اوایل هفته آینده جوی سرد و نسبتا پایدار در منطقه حاکم خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha