درخواست هلال ‌احمر برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان

تهران- ایرنا- سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از مردم و بنگاه‌های اقتصادی دعوت کرد برای تامین اقلام زیستی نیازمندان سیل‌زده، کمک‌های غیرنقدی خود را به شعب هلال احمر در سراسر کشور تحویل دهند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از جمعیت هلال‌احمر، وحید سلیمی گفت: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از مبادی زیر به دست جمعیت هلال احمر برسانند. 

وی افزود: شماره حساب ۹۹۹۹۹ با کد دستوری #۱۱۲*۷۳۷ *و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی،  شماره حساب ۹۹۹۹۹ با کد دستوری #۱۱۲*۷۲۴ *و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و  شماره حساب ۹۹۹۹۹ با کد دستوری #۱۱۲*۷۴۱ *و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت،  شماره حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۱۵۵۹۳۵۶۸۳ نزد بانک سپه و شماره حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۱۱۹۹۵۰۰۰۳۱ نزد بانک کشاورزی از شماره‌ حساب‌هایی است که مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به این شماره‌ها واریز کنند.  

به گفته سلیمی، مردم می‌توانند وسایلی مانند پتو، نایلون، زیرانداز، موکت، مواد غذایی و کمک‌های غیر نقدی را در راستای کمک به آسیب دیدگان متاثر از شرایط جوی، به شعب هلال احمر در سراسر کشور تحویل دهند.

به گزارش ایرنا،  سیل شدید طی چند روز اخیر مناطق گسترده ای از جنوب استان کرمان و نیز شرق این استان را دربرگرفته و خسارت های زیادی به بار آورده است.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha