بارش برف و کولاک ۲ محور اصلی منطقه اورامانات کرمانشاه را مسدود کرد

کرمانشاه ـ ایرنا ـ فرمانداران شهرستان‌های منطقه اورامانات استان کرمانشاه اعلام کردند: بارش برف، سرمای شدید و وقوع کولاک محورهای ارتباطی پاوه به روانسر و جوانرود به سه راهی بنچله را مسدود کرد.

«جلیل بالایی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با توجه به بارش برف و کولاک شدید و عدم دید کافی تا اطلاع ثانوی مسیر پاوه - روانسر مسدود و تردد انواع وسایط نقلیه از آن ممنوع است.

وی همچنین از تعطیلی ادارات پاوه در روز جاری خبر داد و توضیح داد که غیر از ادارات خدمات رسان فعالیت سایر ادارات در روز پنجشنبه تعطیل است.

او اظهار داشت: با توجه به بارش برف و برودت هوا و عدم تردد وسایل نقلیه عمومی در سطح شهر و ادارات و بانک‌های پاوه در روز جاری تعطیل شد و انتظار می رود این نهادها مصرف گاز و برق خود را به صفر برسانند.

فرماندار روانسر هم لحظاتی پیش در بازدید از محور ارتباطی روانسر ـ پاوه گفت: این محور هم اکنون مسدود است و از تردد خودروها جلوگیری می شود.

«سعدی مصطفی زاده» با بیان اینکه در گردنه پلنگانه شاهد کولاک شدید برف هستیم تاکید کرد: درخواست ما این است که مردم از ترددهای غیرضروری در محورهای ارتباطی شهرستان حتما خودداری کنند.

فرماندار جوانرود نیز اظهار داشت: هم اکنون کولاک شدید در محور جوانرود_سه راه بیاشوش را شاهد هستیم و تردد امکان پذیر نیست.

«رستگار یوسفی» افزود: با توجه به وضعیت جوی، برودت هوا و بارش برف در شهرستان و در راستای اجرای مصوبات ستاد بحران، مرخصی و ماموریت مدیران و پرسنل عضو ستاد هماهنگی مدیریت بحران لغو و ضمن آمادگی کامل، از خروج از شهرستان خودداری نمایند.

موج دوم بارش برف در بخش غربی کرمانشاه و مرکز استان از بامداد پنجشنبه آغاز شده و براساس اعلام هواشناسی بارش ها تا روز جمعه ادامه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha