سرپرست فرمانداری: زلزله ۴.۹ ریشتری در آران و بیدگل خسارتی نداشت

کاشان - ایرنا - سرپرست فرمانداری آران و بیدگل گفت: زلزله چهار و ۹ دهم درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بامداد امروز (پنجشنبه) در این شهرستان خسارتی نداشت.

علی‌اکبر رضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر پایه بررسی‌ها و اعلام مسوولان شهری و روستایی مناطق تحت تاثیر زلزله در آران و بیدگل، تاکنون گزارشی از آسیب‌های مالی و جانی نداشته‌ایم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نیز از اعزام هفت تیم ارزیابی حادثه به مناطق تحت تاثیر زلزله در شمال آران و بیدگل، نوش آباد، ابوزیدآباد و روستاهای اطراف کاشان خبر داد.

منصور شیشه‌فروش در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تاکنون خسارتی از زلزله امروز در آران و بیدگل گزارش نشده است، افزود: بر پایه گزارش‌های رسیده، زلزله به صورت تکان در ساختمان‌ها از سوی ساکنان احساس شده است.

زلزله‌ای به بزرگی چهار و ۹ دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت پنج و هفت دقیقه و ۱۶ ثانیه بامداد امروز (پنجشنبه) در عمق هشت کیلومتری زمین، آران و بیدگل را لرزاند.

کانون این زلزله در موقعیت ۳۴ و ۲۲ صدم عرض شمالی و ۵۱ و ۷۱ صدم طول شرقی ثبت شده است.

شهرستان آران و بیدگل با دارا بودن چهار شهر و ۱۱ روستا و جمعیت افزون بر ۱۰۳ هزار نفر در شمالی‌ترین منطقه اصفهان، فاصله ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری مرکز این استان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha