امام جمعه پاوه از امدادرسانی به روستاهای محاصره در برف این شهرستان قدردانی کرد

کرمانشاه ـ ایرنا ـ ماموستا مُلا «قادر قادری» امام جمعه پاوه از روند خدمات رسانی و امدادرسانی به چهار روستای دهستان شرام بخش مرزی نوسود که در محاصره برف بودند قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا ، ماموستا قادری عصر چهارشنبه با حضور در روستای مرزی دزآور از نزدیک در جریان آخرین وضعیت امدادرسانی و خدمات رسانی به روستاهای هانی گرمله ، کیمنه ، بیدرواس و دزآور قرار گرفت و با جمعی از اهالی این روستاها گفت و گو کرد.

وی گفت: هر چند ادارات مرتبط پیگیر مشکلات قطعی برق و انسداد راه های ارتباطی به این روستاها بودند ، اما با توجه به اهمیت موضوع و لزوم شتاب بخشیدن در خدمات رسانی به اهالی شریف این منطقه ، موضوع را از طریق استان پیگیری و بر حل مشکلات مردم در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید شد.

امام جمعه پاوه افزود: خوشبختانه سرپرست فرمانداری، اداره راهداری و اداره برق در حل مشکلات مردم تلاش مضاعف کردند و با پیگیرها و تاکیداتی که انجام دادیم هلال احمر استان امروز از طریق بالگرد بسته های غذایی به این روستاها منتقل کرد.

ماموستا قادری اظهار داشت: این روستاها در نقطه صفر مرزی واقع شده اند و با توجه به کوهستانی بودن منطقه و بارش های سنگین ، باید همه دست به دست بدهیم تا هر چه سریع‌تر مشکلات مردم این منطقه به ویژه تامین سوخت رفع شود و پروژه گازرسانی هم سرعت بگیرد.

امام جمعه پاوه از امدادرسانی به روستاهای محاصره در برف این شهرستان قدردانی کرد
 

وی ادامه داد: بارش این سامانه در بیش از ۱۵ سال گذشته بی سابقه بوده و مایه شکرگزاری است اما با توجه به موقعیت ویژه شهرستان پاوه باید امکانات و تجهیزات ستاد بحران در شهرستان تقویت شود تا دیگر شاهد وقوع مشکلات برای مردم نباشیم.

امام جمعه پاوه همچنین از رسانه ها و پایگاه های خبری منطقه برای انعکاس وضعیت شهرستان در چند روز گذشته و صبر و بردباری مردم مرزنشین این شهرستان تقدیر کرد.


امام جمعه پاوه از امدادرسانی به روستاهای محاصره در برف این شهرستان قدردانی کرد

اهالی این روستاها نیز از حضور سرزده و احساس مسئولیت ماموستا قادری امام جمعه پاوه در منطقه، با وجود خطر سقوط بهمن و لغزندگی جاده، قدردانی کردند و صمیمانه مطالبات و درخواست های خود را با ایشان در میان گذاشتند.

گفتنی است در پی بارش بارف در شهرستان پاوه از ۲۷ دی ماه راه دسترسی و برق روستاهای مرزی هانی گرمله،کیمنه، بیدرواس و دزاور با حدود ٨۰۰ خانوار قطع شده بود که عصر امروز (۲۹ دی ماه ) بازگشایی شد و مردم در این چند روز با مشکلاتی مانند قطع برق و تلفن ، سوخت و کمبود مواد غذایی مواجه بودند.

شهرستان پاوه با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

امام جمعه پاوه از امدادرسانی به روستاهای محاصره در برف این شهرستان قدردانی کرد

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha