سهرابیان: نمی‌توانم در آستانه مسابقات بدهی مالیاتی روسای قبلی را بدهم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون قایقرانی گفت: برای من نامه آمده که اژ سال ۸۵ فدراسیون ما بدهی مالیاتی دارد. من نمی‌توانم در آستانه مسابقات جور این مسائل را بکشم.

به گزارش ایرنا، علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی در نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر ورزش و جوانان، اظهار داشت: به تازگی بدهی مالیاتی فدراسیون را پرداخت کردم و حساب‌ها آزاد شده است.

وی تاکید کرد: امروز نیز برای من یک نامه آمده است که فدراسیون ما ۶ میلیارد بدهی از سال ۸۵ باید پرداخت کند. مگر فدراسیون چقدر بودجه دریافت می‌کند که بدهی سال ۸۵ را هم پرداخت کند؟

رییس فدراسیون قایقرانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۷۰ ورزشکار در اردو ها حاضر هستند و هر روز آنها برای فدراسیون هزینه دارند. آیا من باید از ورزشکاران کم بگذارم تا بدهی مالیاتی بدهم؟ آیا برای این موضوع نباید فکری شود؟ هر رئیس فدراسیونی که تخلف کرده  باید جوابگو باشد.

وی تاکید کرد: ما در آستانه بازی‌های هانگژو هستم و در این شرایط من باید جور دیگران را بکشم؟

سهرابیان افزود: برای این موضوع راه کاری در نظر بگیرید. من ۲ سال دیگر بیشتر در فدراسیون نیستم و می‌روم، اما باید برنامه ریزی شود تا موضوع مالیات به روسای بعدی انتقال داده نشود تا بتوانند به فراغت ذهن کارها و برنامه‌های خود را پیش ببرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha