عاصم یوسفی: با دستور وزیر ورزش بدهی‌های شرکت توسعه پرداخت شد

تهران- ایرنا- مدیر شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی گفت: تمامی بدهی‌های این شرکت با مساعدت وزیر ورزش و جوانان پرداخت شد.

به گزارش ایرنا، علیرضا عاصم یوسفی در دومین نشست وزیر ورزش و جوانان با رؤسای فدراسیون‌های ورزشی، تصریح کرد: من با ۵۰ میلیون اندوخته مالی، بدهی ۱۶۰ میلیارد تومانی و ۶ ماه حقوق معوقه کارمندان و پرسنل شرکت، بدهی مالیاتی باقی مانده از سال ۹۷ و اعضای هیات مدیره ای که ممنوع الخروج شده بودند و بدهی بیمه کارمندان از سال ۹۷، شرکت توسعه را تحویل گرفتم اما با حمایت وزیر ورزش و جوانان این بدهی‌ها پرداخت شد که جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: به عنوان یک سرباز و خادم ورزش شبانه روز دنبال این هستم که شرکت توسعه در خدمت ورزش و فدراسیون‌ها باشد، در همین مدت ۴ ماه سقف سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی که ۱۰ سال ترمیم نشده بود و ارقامی بالغ بر ۵۰ تا ۶۰ میلیارد تومان برای آن مطرح بود در مدت ۲۵ روز توسط شرکت توسعه به صورت رایگان ترمیم شد. در همین ایام شاهد بودیم پیست دیزین هم استاندارد شد و تمامی این موارد در همین مدت کوتاه انجام شده است.

مدیر شرکت توسعه وتجهیز اماکن ورزشی در خصوص نامه‌ای که وزارت ورزش به فدراسیون‌ها و تعیین زمان ۷۲ ساعت برای پرداخت بدهی‌ها به شرکت توسعه و تجهیز داده شده، گفت: سوتفاهمی پیش آمد که در این مورد توضیحاتی می‌دهم. حدود صد میلیارد بدهی فدراسیون‌ها در چهار ماه گذشته بود و ظرف سه سال گذشته شرکت توسعه بابت طلب از فدراسیون ‌ها نه تنها یک ریال نگرفته، بلکه ارقام بالایی را باید بابت مالیات بدهد که هم شرکت توسعه و هم فدراسیون‌ها باید این پرداخت را داشته باشند. هدف این نامه تعیین تکلیف وضعیت موجود و رفع آن بوده است. چرا باید برای رقمی که رد و بدل نمی‌شود جامعه ورزش آن را به سازمان مالیاتی پرداخت کند، این سو تفاهم باعث ناراحتی برخی از دوستان شد.

یوسفی در پایان گفت: فدراسیون‌هایی که تخلفی داشتند، دیوان محاسبات و سازمان بازرسی خواستند و وارد موضوع شدیم. همه ما در یک کشتی هستیم و باید کمک کنیم تا مسیر به درستی طی شود و در جهت اعتلای ورزش از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha