محورهای منتهی به پیرانشهر تا اطلاع ثانوی مسدود است

ارومیه- ایرنا- فرماندار پیرانشهر گفت: با توجه به کولاک شدید محور پیرانشهر - نقده و پیرانشهر - اشنویه تا اطلاع ثانوی مسدود است.

خضر کاک درویشی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به گزارش‌های هواشناسی در خصوص ورود سامانه جدید بارشی طی ساعات آینده  از رانندگانی که قصد عزیمت در محورهای مواصلاتی پیرانشهر را دارند تا بهبود شرایط جوی و اطلاعیه راهداری از تردد غیر ضروری جدا خودداری کنند.

وی با اشاره به اینکه  ۹۵ درصد از محورها و راه‌های روستایی شهرستان پیرانشهر بازگشایی شده است، گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران راهداری اکثر محورهای روستایی شهرستان که در اثر بارش برف مسدود شده بود بازگشایی شده است.

فرماندار پیرانشهر بیان کرد: در حال حاضر به غیر از جاده ارتباطی چند روستا در ارتفاعات کوهستانی تمامی مسیرهای روستایی بازگشایی شده ورفت وآمد در آنها جریان دارد.

کاک درویشی با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی واحتمال بارش دوباره برف طی یک روز آینده گفت: تمامی امکانات اداره راهداری، شهرداری‌ها و بخش خصوصی برای هرگونه حوادث احتمالی بسیج و آماده خدمت رسانی به شهروندان می‌باشند.
به گزارش ایرنا، بارندگی طی هفته‌ گذشته منجر به مسدودی راه‌های ارتباطی شده و با اعلام هواشناسی از اواخر هفته جاری نیز بارندگی‌ها آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha