دخل و خرج فدراسیون‌ها باید شفاف و در سامانه ثبت شود

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی و مالی وزارت ورزش و جوانان گفت: همه فدراسیون‌ها موظف و مکلف هستند تا حقوق پرسنل خود را در سامانه ثبت کنند.

به گزارش ایرنا، امیرحسین مطلبی عصر چهارشنبه در نشست مسئولان ورزش با روسای فدراسیون‌ها افزود: فدراسیون های ورزشی با هماهنگی معاونت قهرمانی باید ساختار خود را به این معاونت ارسال کنند. ساختار که تایید بشود بر اساس آن تعداد قراردادهای فدراسیون با کارکنان مشخص می شود، تمام فدراسیون‌ها مکلف و موظف به ثبت حقوق و دستمزد در این سامانه هستند و تا الان نیز فدراسیون‌ها اقدامات لازم را در دستور کار قرار داده اند.

در این نشست ژاله فرامرزیان معاون سابق وزیر ورزش و جوانان در خصوص اعتبارات فدراسیون های ورزشی تاکید کرد: ۶۰ درصد تفاهمی که داشتیم، پرداخت شده که ۴۰۰ میلیارد برای موضوع قهرمانی بود که پاداش قهرمانان هم در آن بود.

وی ادامه داد: بیش از ۵۰ نامه به دولت دادیم و قول گرفتیم در ۲ ماه باقیمانده، منابعی از وزارتخانه پرداخت شود. علاقه‌مند بودیم این پول به فدراسیون‌ها واریز شود اما این مبالغ روز شنبه صبح واریز می شود. همچنین در صدد هستیم تا پایان سال بازهم برای فدراسیون ها واریزی انجام شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha