صالحی امیری: منابع ورودی محدود و نیازها زیاد است؛ امسال شرایط بهتری نخواهیم داشت

تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی المپیک گفت: همه ما می‌دانیم منابع ورودی محدود و نیازها زیاد است؛ امسال شرایط بهتری نخواهیم داشت و باید انطباق بین نیاز و مطالبات داشته باشیم.

به گزارش ایرنا، رضا صالحی‌امیری رییس کمیته ملی المپیک عصر چهارشنبه در نشست با روسای فدراسیون‌های ورزشی اظهار داشت: ورزش ایران برای رسیدن به قله یک راه دارد و آن هم وفاق و همدلی با محوریت وزارت ورزش است. قدردان مدیران قبلی یعنی علی‌نژاد، داورزنی و سجادی هستیم و قدردان پذیرش مسوولیت در این شرایط توسط پولادگر خواهیم بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: همه ما می‌دانیم منابع ورودی محدود و نیازها زیاد است. امسال شرایط بهتری نخواهیم داشت و باید انطباق بین نیاز و مطالبات داشته باشیم. میانگین تخصیص ما ۱۲۰ تا ۱۳۰ درصد است و تلاش می‌کنیم تا پایان سال تخصیص دیگری داشته باشیم. مالک کمیته و آکادمی، فدراسیون‌ها هستند و ما فقط خدمت رسانی می‌کنیم. تاریخ شفاهی به نتیجه رسید و بیش از ۱۲۰۰ ساعت ضبط شده است. تجلیل از پیشکسوتان یک پیام روشن دارد و تبار ورزش را فراموش نخواهیم کرد.

رییس کمیته ملی المپیک گفت: از دبیر در فدراسیون کشتی، طباطبایی در فدراسیون کاراته و دادگر در تیراندازی به خاطر درخشش در المپیک قدردانی می‌کنم. همچنین قدردان سایر فدراسیون‌ها که جایگاه خود را در المپیک ارتقا دادند، هستیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha