۲۹ دی ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۵۹
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 84619777
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

گل ریحان البرز به لیگ دسته سه فوتبال کشور سقوط کرد

کرج- ایرنا- تیم فوتبال گل ریحان البرز که در مرحله دوم لیگ دسته ۲ کشور حضور داشت پس از حواشی طولانی و بی مدیریتی به لیگ دسته سه سقوط کرد.

تیم گل ریحان البرز که پیش از این در رقابت های لیگ دسته یک کشور حضور داشت، پس از حاشیه ها ، مشکلات مالی، کمبود بازیکن، دو گانگی مدیریتی و تغییرات پی در پی مدیریتی به لیگ دسته ۲ سقوط کرده بود؛اما حضور در مرحله دوم لیگ دسته ۲ فوتبال کشور نیز پایان کار نبود و از همان ابتدای شروع فصل این تیم که حواشی لیگ دست یک همچنان گریبان آن را گرفته بود باز هم دچار ناکامی های متوالی شده بود.

در این دوره از رقابت ها این تیم که به نوعی با ۲ گانگی مدیریتی مواجه شده بود با حداقل بازیکن به زمین می رفت و یا در زمین حاضر نمی شد.

در ادامه ناکامی های این تیم قرار بود که در هفته دهم امروز این تیم در مقابل شهرداری نوشهر قرار گیرد بازی که پیش از این از سوی میثم رضایی مدیر عامل باشگاه عنوان شده بود که حدود ۱۲ نفر از بازیکنان قرار نیست در این مسابقه شرکت کنند که در اینصورت سقوط آن به لیگ دسته سه کشور قطعی است.

بر همین اساس در ساعت ۱۴ امروز بازیکنان تیم در مقابل شهرداری نوشهر قرار نگرفتند و با توجه به اینکه پیش از این نیز در مقابل تیم اسپاد حاضر نشده بودند سقوط آنها به لیگ دسته سه قطعی شد.

منصور بیک وردی رییس هیات فوتبال البرز در گفت وگو با ایرنا ضمن تایید سقوط گل ریحان عنوان کرد که تیم به مرحله اول لیگ دسته سه فوتبال کشور سقوط کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha