مدرسه امام خمینی(ره) نطنز با حضور وزیر آموزش و پرورش بهره‌برداری شد

کاشان - ایرنا - دبیرستان ۹ کلاسه پسرانه امام خمینی (ره) نطنز عصر چهارشنبه در آیینی با حضور یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، این مدرسه در زمینی به مساحت یک‌هزار و ۸۰۰ متر مربع در سه طبقه با اعتبارافزون بر پنج میلیارد تومان با مشارکت بنیاد برکت و اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس اصفهان ساخته شده است.

وزیر آموزش و پرورش همچنین عصر امروز (چهارشنبه) مدرسه ۶ کلاسه دخترانه مقطع تحصیلی ابتدایی روستای اریسمان از توابع بخش امامزاده نطنز را کلنگ‌زنی کرد.

مدرسه امام خمینی(ره) نطنز با حضور وزیر آموزش و پرورش بهره‌برداری شد

زمین و یک میلیارد تومان هزینه اولیه ساخت این مدرسه از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به آموزش و پرورش اهدا شده و تامین بقیه هزینه‌ها بر عهده اداره کل نوسازی مدارس اصفهان است.

وزیر آموزش و پرورش همچنین از سه واحد آموزشی طرح علوی و خیرساز در حال ساخت منطقه امامزاده نطنز بازدید کرد.

نوری پس از بازدید از سه واحد آموزشی، با حضور در آستان مقدس امامزاده آقا علی عباس و سید محمد (علیهما السلام) از فرزندان بلافصل امام موسی کاظم (ع) و ادای احترام به این بزرگواران، در نشست شورای آموزش و پرورش و بررسی مسایل و مشکل‌های منطقه امامزاده حضور یافت.

نطنز و روستاهای تابعه دارای  ۴۰ واحد آموزشی دولتی و غیردولتی با سه‌هزار و ۳۵۶  دانش آموز شامل یکهزار و ۶۳۹ دختر و یک‌هزار و ۷۱۷ نفر پسر و ٢٤٥ معلم است.

این شهرستان با ۴۵ هزار نفر جمعیت در ۱۲۵ کیلومتری شمال استان اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha