پیشکسوت استقلال منتظر پاسخ پزشکان/ مرخصی چند روزه چینی از بیمارستان

تهران- ایرنا - پیشکوست فوتبال استقلال که به دلیل عارضه کلیوی در بیمارستان بستری بود با نظر پزشکان به منزل منتقل شد تا در روزهای آینده و با بررسی شرایط بیماری خود دوباره در بیمارستان بستری شود.

علی چینی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ‌ ضمن تایید این خبر گفت:‌ در روزهای گذشته به دلیل شرایطی که برای من به وجود آمد به ناچار در بیمارستان بستری شدم. دو هفته پیش متوجه فشار خون بالای خودم شدم، ‌ وقتی برای انجام تست های لازم مراجعه کردم آزمایش هایی انجام و مشخص شد اوره و کراتین بدنم بالاست و از شرایط عادی خارج شده است. کم خونی هم مزید بر علت شد تا در بیمارستان بستری شوم.

وی گفت:‌ خبر خوشی که در این روزها شنیدم این است که خون ریزی ندارم و این را از دعای خیر مردم می دانم. آنهایی که برای من دعا کردند را هیچگاه فراموش نمی کنم. در روزهای گذشته خون دریافت کرده ام و از کلیه ام نمونه برداری شده و از مردم می خواهم دعا کنند که مشکل حادی نباشد.

بازیکن و مربی اسبق استقلال یادآور شد:‌ علت کم خونی باید مشخص شود. تحت نظر هستم و منتظریم تا نظر پزشکان در این خصوص مشخص شود. در این روزها بسیاری از دوستان تماس گرفته و جویای حالم بودند. از مردم می خواهم دعا کنند تا کارم به پیوند نکشد. به دلیل شرایط بیمارستانی برخی از دوستان لطف داشتند و می خواستند به در بیمارستان حاضر شوند اما  از همه آنها خواستم جهت حفظ سلامتی شان به بیمارستان نیایند و با خیلی از بازیکنان استقلال به صورت ویدوئی ارتباط داشتم.

چینی تاکید کرد: یکی از علت چنین مشکلاتی بروز مسایل عصبی است، با توجه به نظر پزشکان امروز به منزل منتقل شدم تا در فضایی آرام منتظر اعلام نظر پزشکان باشیم. امشب قرار است برخی دوستان از باشگاه استقلال قبول زحمت کرده و برای دیدن من بیاند. روزهای آینده برای من خیلی مهم است چرا که نظر نهایی پزشکان اعلام خواهد شد و امیدوارم نیاز به پیوند نداشته باشم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha