سقوط آسانسور در کلینیک رضایی دامغان منجر به مرگ یک نفر شد

سمنان- ایرنا- مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دامغان گفت: یک مرد حدودا ۵۹ ساله به دلیل سقوط آسانسور در مرکز درمانی کلینیک براداران رضایی دامغان جان خود را از دست داد.

مهدی ابراهیمی عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت ۱۲ ظهر امروز حادثه سقوط آسانسور در مجموعه درمانی رضایی دامغان به آتش نشانی گزارش شد.

وی ادامه داد: بلافاصله سه نیروی آتش نشانی و عوامل اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و مشخص شد، سقوط پنج متری آسانسور به چاهک، سبب مصدومیت شدید بیمار شده است. 

ابراهیمی اضافه کرد: عوامل امداد و نجات اورژانس و آتش نشانی، نسبت به خارج کردن فرد مصدوم اقدام کردند و فرد حادثه دیده به بیمارستان ولایت دامغان اعزام شد. 

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دامغان تصریح کرد: متاسفانه مرد سقوط کرده در آسانسور به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

توضیح روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان در اطلاعیه ای پیرامون حادثه آورد: یکی از بیماران بخش دیالیز کلینیک تخصصی و فوق تخصصی برادران رضایی شهرستان دامغان، امروز در پی حادثه ای در آسانسور مجموعه مصدوم و متاسفانه علی رغم تلاش پزشکان و کادر درمان، جان به جان آفرین تسلیم کرد.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع این حادثه و با دستور سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان‌ بلافاصله تیم نظارتی این دانشگاه برای بررسی و پیگیری شرایط بیمار و ابعاد مختلف این حادثه به همراه تیم امداد هوایی دانشگاه به شهرستان دامغان اعزام شد.
محمود یحیایی اضافه کرد: در این گروه ویژه نظارتی که معاونان درمان، توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی و مدیر اجرایی حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان حضور داشتند ضمن حضور بر بالین بیمار، وضعیت او مورد تحلیل و بررسی دقیق قرار گرفت.
وی گفت: متاسفانه علیرغم تلاش فراوان ۲ ساعته تیم متخصص درمانی بیمارستان ولایت شهرستان دامغان و انجام‌ اقدام‌های درمانی توسط جراح مغز و اعصاب، متخصص قلب ، جراح عمومی و سایر اعضای کادر درمان اقدام‌ها نتیجه بخش نبود و فرد حادثه دیده جان باخت.‌
یحیایی افزود: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان با اظهار تاسف از وقوع این حادثه دردناک و ضمن تسلیت به خانواده این مرحوم، برای وی آرزوی مغفرت و علو درجات و برای بازماندگان، صبر مسئلت می کند.
وی گفت: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان ضمن بررسی دقیق جوانب مختلف حادثه و برخورد قطعی با مقصران و مسببان به منظور پیشگیری از وقوع حوادث مشابه اقدام‌های لازم را انجام خواهند داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha