«شناور» درامی اجتماعی بر اساس داستانی واقعی

تهران- ایرنا- فیلم «شناور» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور و تهیه‌کنندگی رضا دادویی و میثم طوسی در بستر درامی اجتماعی برگرفته شده از داستان واقعی، پروانه ساخت خود را دریافت کرد.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، فیلم شناور اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند شهاب‌الدین حسین‌پور است که پیش از این ساخت فیلم کوتاه رخنه را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده که در فستیوال‌های مختلف بین‌المللی نمایش داده شده و جوایزی را هم از آن خود کرده است.

این اثر سینمایی که فیلمنامه آن توسط رضا دادویی نوشته شده و محمد امیر یاراحمدی مشاور فیلمنامه است با دریافت پروانه ساخت، مرحله پیش‌تولید خود را آغاز کرد.

فیلم شناور؛ درامی اجتماعی است و بر اساس اتفاقی واقعی شکل گرفته، به برخی مسائل، مشکلات و دغدغه های طبقه متوسط جامعه ایران می پردازد

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: گذشته آدم‌ها در هم گره خورده و آینده آبستن حوادث ناگوار و پیش بینی نشده است. دوستی و دشمنی، دروغ و ریا، عشق و نفرت، همه سرپوش‌هایی بر زخم‌ها و حفره‌های گذاشته اند. اما بی تردید هیچ چیز به روال سابق برنخواهد گشت.

مؤسسه فرهنگی هنری هفت آینه میترا مجری طرح و میثم دانازاده مدیر اجرایی این فیلم هستند. سرمایه‌گذاری فیلم شناور توسط میثم طوسی، میثم دانازاده و شهاب‌الدین حسین‌پور انجام شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha