کرمانشاه بازهم برفی می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- ساکنان کرمانشاه که روز دوشنبه به واسطه بارش برف خوشحال شدند، فردا (پنجشنبه) نیز دوباره شاهد بارش سنگین برف خواهند بود.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ضمن اعلام این مطلب، گفت: سامانه جدید بارشی از اواخر وقت امروز وارد آسمان استان شده و منجر به بارش شدید برف می شود.

«فیروز دولتشاهی» افزود: این سامانه که در غرب استان نمود بیشتری دارد، علاوه بر بارش برف منجر به وزش باد نسبتا شدید در سطح استان خواهد شد.

وی اظهارداشت: پس از خروج سامانه از جو منطقه آسمان استان از روز جمعه تا اواسط هفته آینده صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.

به گفته مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه به دنبال ورود موج هوای شمالی به منطقه تا اوسط هفته آینده روند کاهشی دما و یخبندان ادامه دارد.

دولتشاهی ادامه داد: در مدت یاد شده حداقل دمای شبانه به طور غالب، در مناطق گرمسیری بین ۳ تا ۵ درجه سانتیگراد زیر صفر، در مناطق معتدل بین ۱۰ تا ۱۴ و در مناطق سردسیر بین ۱۶ تا ۲۲ درجه زیر صفر به ثبت برسد.

وی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان سنقر با ۲۰ درجه سانتیگراد زیر صفر و سومار با ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر سردترین و گرمترین نقاط استان بودند.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه افزود: در ۲۴ ساعت گذشته دمای هوا در شهر کرمانشاه نیز بین ۱۱ درجه سانتیگراد زیر صفر و چهار درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha