سرمربی تیم فوتبال فجر: اسامی بازیکنان مورد نیاز را به باشگاه اعلام کردم
دیدار تیم های فجر و پرسپولیس در اخرین هفته از دور رفت لیگ برتر

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با بیان اینکه برای نیم فصل دوم لیگ برتر راهی نداریم به غیر از تقویت تیم، گفت: اسامی بازیکنان مورد نیاز در پست های مختلف را به باشگاه اعلام کرده ام.

علی اصغر کلانتری  چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا، افزود: از ابتدای فصل باید این کار را می کردیم اما بر اساس بضاعت مالی که باشگاه داشت تیم را بستیم.

وی اضافه کرد: گرفتن بازیکنان خوب درنیم فصل کار سختی است، با این حال  قرار است باشگاه فجر با بازیکنان مورد نیاز و باشگاه های آنها وارد مذاکره شود.

کلانتری بیان کرد: اگر چند امتیاز از بابت داوری متضرر نشده بودیم هم اینک جایگاه خوبی داشتیم و حرف و حدیثی هم باقی نمی ماند.

سرمربی تیم فوتبال فجر: اسامی بازیکنان مورد نیاز را به باشگاه اعلام کردم
کلانتری: اجازه بازی در ورزشگاه حافظیه نداریم

وی گفت: فعلا تمام تمرکز خود را روی بازی با نساجی مازندران گذاشته ایم تا بازیکنان را از نظر روحی وروانی آماده این بازی سخت کنیم.

سرمربی تیم فجر اظهار داشت: پس از بازی با نساجی به مدت ۲۰ روز مسابقات تعطیل می شود و ما نیز پس از اینکه چند روز به بازیکنان استراحت دادیم تمرینات را از سر خواهیم گرفت تا خود را برای بازی های دور برگشت که به مراتب سخت تر است آماده کنیم.

اجازه بازی در ورزشگاه حافظیه نداریم

کلانتری افزود: سازمان لیگ فدراسیون فوتبال به باشگاه فجر نامه زده است که پس از انجام بازی با نساجی مازندران نمی توانید میزبان بازی ها در ورزشگاه حافظیه شیراز باشید که در این رابطه قرار است دست اندرکاران باشگاه فجر تصمیم بگیرند که به کدام شهر برویم بازی کنیم.     

از آغاز مسابقات لیگ برتر مریبان و بازیکنان تیم های مختلف از زمین نامناسب ورزشگاه حافظیه به شدت انتقاد کردند تا بهانه خوبی برای نتیجه نگرفتن شود هر چند واقعا ورزشگاه حافظیه هم نامناسب است.

پس از صعود تیم فجر به لیگ برتر مسئولان سازمان لیگ فدراسیون فوتبال بارها از ورزشگاه حافظیه دیدن کردند و ایرادهایی هم گرفتند که اداره کل ورزش و جوانان فارس در این زمینه دست به کار شد و آنچه را مورد نظر سازمان لیگ بود برطرف کردند و سرانجام سازمان لیگ این ورزشگاه را برای انجام بازی های لیگ برتر تایید کرد اما هم اینک نامه زده است که این ورزشگاه نمی تواند میزبان تیم ها در دور برگشت باشد.

سرمربی تیم فوتبال فجر: اسامی بازیکنان مورد نیاز را به باشگاه اعلام کردم
بازدید سر پرست اداره کل ورزش و جوانان فارس از زمین تازه زیر کشت رفته ورزشگاه پارس 

ورزشگاه پارس شیراز که پس از افتتاح در سال ۹۶ تاکنون سه بار زیر کشت رفته و جواب نداده است هم اینک نیز زیر کشت است و بر اساس تصاویر دریافتی از این ورزشگاه می توان گفت به نظر نمی رسد که برای لیگ برتر آماده شود و حداقل یک  سال زمان می برد تا چمن آماده شود مشروط به اینکه واقعا پیمانکار کار اساسی کرده باشد زیرا برخی از نقاط زمین به علت سرما دارای چمن نامناسب شده و به گفته دست اندرکاران پیمانکار باید پاسخگو باشد، پیمانکاری که اداره کل ورزش و جوانان فارس پس از بازدید از کارهای گذشته اش در شهرهای دیگر، در نهایت کشت چمن نفرین شده ورزشگاه پارس را به او واگذار کردند.

 دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و نساجی مازندران از هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر دوشنبه چهارم بهمن ماه در ورزشگاه حافظیه بر گزارمی شود و سپس لیگ برتر به مدت ۲۰ روز تعطیل می شود.

هم اینک در پایان نیم فصل فوتبال برتر تیم استقلال تهران با ۳۵ امتیاز بدون شکست و با داشتن بهترین خط دفاع و حمله صدرنشین است، تیم پرسپولیس با ۳۲ امتیاز دوم  و تیم سپاهان اصفهان هم با ۲۹ امتیاز سوم است.       

تیم نساجی مازندران با ۲۰ امتیاز در رده نهم جای دارد و تیم فجر هم با ۱۲ امتیاز سیزدهم است و خطر سقوط این تیم را تهدید می کند.

در مسابقات فوتبال برتر باشگاه های ایران جام خلیج فارس ۱۶ تیم شرکت داند و پس از انجام ۳۰ بازی قهرمان لیگ برتر دوره بیست و یکم مشخص خواهد شد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha