خیبر خرم‌آباد و آرزوی رستگاری در ۲ جام فوتبالی

خرم‌آباد- ایرنا - تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد پس از صعود به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی و ایستادن در جایگاه سوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، امیدوار به کسب نتایج مطلوب در ادامه این ۲ مسیر است.

به گزارش ایرنا نتایج مطلوب تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در لیگ دسته اول و جام حذفی موجب شده است هواداران لرستانی چشم انتظار صعود به لیگ برتر و کسب مقام در جام حذفی شوند.

روحیه و انسجام تیمی، هماهنگی بین خط دفاعی و نوک حمله همچنین اتحاد بین بازیکنان مهمترین عوامل برتری تیم خیبر در میادین مقابل حریفان است که باید برای روند رو به رشد این تیم و کسب نتایج بهتر ادامه داشته باشد.

تیم خیبر که از بازیکنان خوب و کادر فنی باتجربه با هدایت عبدالله ویسی بهره می برد در این فصل رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور همچون فصل گذشته از مدعیان صعود به لیگ برتر می باشد و امیدوار است این مهم با حمایت مالی مسعود عبدی مالک باشگاه، برای نخستین بار رقم بخورد و به همین منظور هم با جذب بازیکنان مورد نظر و انجام دیدارهای تدارکاتی خود را برای حضوری قدرتمند در فصل جدید لیگ دسته اول آماده کرد. 

در حال حاضر خیبر تمرکز تیمی خوبی بر رقابت های لیگ یک و جام حذفی دارد و مردم لرستان و دیگر لرتباران چشم انتظار کسب موفقیت آن هستند، تیمی که می تواند با روحیه مناسب، نظم دفاعی، کار تیمی منسجم و موقعیت سازی در نوک حمله، امید را در دل هواداران زنده نگه دارد.

خیبر خرم‌آباد از ۱۴ بازی ابتدای فصل لیگ یک، با هفت برد، پنج تساوی و ۲ باخت، ۲۷ گل زده و ۱۷گل خورده و ۲۶ امتیاز در رده سوم جدول ۱۸ تیمی این لیگ قرار دارد و از هفته پانزدهم رقابت‌ها نیز روز یکشنبه سوم بهمن ماه مهمان قشقایی شیراز خواهد بود.

تیم خیبر خرم‌آباد در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور نیز روز دوشنبه ۲۷ دی ماه صنعت نفت آبادان را با پنج گل شکست داد و به مرحله یک چهارم صعود کرد.

خیبر برای رسیدن به این دیدار، در مرحله نخست این رقابت ها با یک گل شهرداری همدان را از پیش رو برداشت و به مرحله بعدی صعود کرد، در مرحله یک شانزدهم نهایی نیز مس شهر بابک را با سه گل شکست داد و به مرحله یک هشتم رسید.

گفتنی است خیبر خرم‌آباد فصل گذشته نیز در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور، صنعت نفت آبادان را با یک گل شکست داد و به مرحله بعدی صعود کرد، پس از آن تا مرحله یک چهارم نهایی پیش رفت اما در مقابل ملوان در انزلی شکست خورد و از صعود بازماند.

اکنون خیبر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور است و باید منتظر بماند تا حریفش از بین تیم های پرسپولیس تهران، مس کرمان، خلیج فارس ماهشهر، نساجی مازندران، مس رفسنجان، آلومینیوم اراک و برنده دیدار استقلال و پیکان مشخص شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha