مدارس ابتدایی استان همدان در نوبت عصر روز چهارشنبه هم تعطیل شد

همدان- ایرنا - رییس اداره‌ اطلاع‌رسانی و روابط‌ عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت که همه مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی استان در نوبت عصر امروز (چهارشنبه ۲۹ دی) هم به دلیل برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر تعطیل شد.

«محمد سهرابی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر همین اساس مراکز پیش دبستانی و مدارس مقطع ابتدایی همه نواحی و مناطق تحصیلی آموزش و پرورش استان همدان در نوبت ظهر امروز (چهارشنبه) تعطیل است.

وی اظهار داشت: ارائه آموزش در این مدارس به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه شاد ارائه خواهد شد.

رییس اداره‌ اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش همدان خاطرنشان کرد: این تصمیم به منظور پیشگیری از آسیب دیدگی دانش آموزان و فرهنگیان گرفته شده است.

سهرابی، از شهروندان به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان خواست برای اطلاع از آخرین اخبار تعطیلی مدارس با سامانه تلفن گویای ۳۸۸۸۸ تماس برقرار و یا رسانه های رسمی را دنبال کنند.

مدارس تمامی دوره های تحصیلی استان همدان روز سه شنبه نیز به علت ریزش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر تعطیل و آموزش‌ها به صورت غیرحضوری ارائه شد.

تمامی مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی استان نیز در نوبت صبح امروز نیز به دلیل برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر تعطیل شد.

به گزارش ایرنا از اداره کل هواشناسی استان همدان، دمای هوای همدان به طرز محسوسی کاهش می یابد.

حدود ۳۰۷ هزار دانش آموز در بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه در استان همدان تحصیل می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha