تیم فوتبال گل ریحان البرز در یک قدمی سقوط قرار گرفت

کرج - ایرنا - تیم فوتبال گل ریحان البرز که اکنون در رقابت های لیگ دسته ۲ کشور حضور دارد، تداوم حواشی سبب شده تا این تیم که روزی مدعی صعود به لیگ برتر کشور بود اکنون در یک قدمی سقوط به پایین ترین رده جدول قرار گیرد.

گل ریحان البرز که  پیش از این در رقابت های لیگ دسته یک کشور حضور داشت و به جرات می توان گفت که یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر بود اما رویای صعود دوام زیادی نیاورد و این تیم در پس  حواشی و مشکلاتی مانند کمبود بازیکن  تا مسایل مالی و تغییرات مداوم سرمربی  نه تنها از هدفش باز ماند بلکه به لیگ دسته 2 سقوط کرد.

تغییرات و بی برنامگی ها سبب شد تا تنها نماینده فوتبال البرز در لیگ دسته یک کشور به لیگ دسته ۲ سقوط و رویای حضور یک تیم البرزی در لیگ برتر کشور برباد رود؛ این در حالی است که با حضور در لیگ دسته ۲ نیز باز حواشی دست بردار این تیم نیست و هر روز یک خبر جدید و البته نگران کننده از اردوگاه گل ریحان به گوش می رسد حواشی که با توجه به مشخص نبودن مالکیت این باشگاه و حتی سرمربی آن حتی بخش ورزش و جوانان استان البرز از اداره کل گرفته تا هیات فوتبال نیز از آنچه امروز در این باشگاه در حال رقم خوردن است خبر ندارند.

به عبارتی هیچ کس به عنوان متولی این باشگاه مشخص نشده، با وجود اینکه مسوولان بخش ورزش استان البرز بارها و بارها از کسانی که خود را متولی این باشگاه می دانند درخواست که مدارک مالکیتی خود را ارایه بدهند اما تا این لحظه با وجود گذشت حدود ۱۰ هفته از رقابت های لیگ دسته ۲ فوتبال کشور هنوز هیچ خبری نیست و نه مالکیت باشگاه مشخص شده و نه سرمربی آن.

جالب تر این است که پیش از این ۲ نفر به عنوان مالک باشگاه گل ریحان البرز خود را معرفی و هر کدام مدعی مالکیت بر این باشگاه را داشتند، هر ۲ برای تیم سرمربی جداگانه و نسبت به یارگزینی اقدام می کردند.

با شروع رقابت های لیگ دسته ۲ فوتبال کشور تیمی به نام گل ریحان البرز که نه سرمربی و نه مدیریت آن هنوز مشخص نشده بود راهی رقابت ها شد، در همان روزهای ابتدای کار  به دلیل لجام گسیختگی که در تیم وجود داشت طبق پیش بینی ها نتوانست روند خوبی داشته باشد و در همان روزهای ابتدایی به در برابر تیم اسپاد به دلیل عدم صدور کارت بازیکنان سه بر صفر بازنده شد.

به دنبال آن برای سه هفته این تیم با توجه به درخواستی که از هیات فوتبال البرز داشت میزبانی بازی های خود را در استان قم برگزار کرد و شایعاتی مبنی بر خروج امتیاز این تیم از البرز مطرح شده بود شایعاتی که منصور بیک وردی رییس هیات فوتبال استان در آن زمان در گفت وگو با ایرنا آن را رد و عنوان کرده بود که قرار تنها سه بازی این تیم در خارج از استان برگزار شود.

پس از برگزاری سه بازی در حالی که شنیده می شد که رضایت از بخش ورزش استان قم وجود دارد و گل ریحانی ها به دنبال استقرار همیشگی در این استان هستند، اما این باشگاه در یکی از کانال های خود در فضای مجازی عنوان کرد که ادامه بازی های خود را در البرز انجام خواهد داد.

گل ریحان ادامه بازی های خود را در لیگ دسته ۲ کشور در البرز سر گرفت، حاشیه دار ترین تیم فوتبال البرز و یا حتی کشور در ادامه این بازی ها بسیار ضعیف وارد شد و در آخرین بازی که در ورزشگاه شریعتی کرج میزبان فولاد نوین اهواز بود تنها با هشت بازیکن و بدون سرمربی وارد زمین شد که در همان دقیقه های ابتدایی بازی ۲ بازیکن گل ریحان مصدوم که سبب از حد نصاب افتادن بازی و یک شکست سنگین در کارنامه این تیم شد.

اما داستان به همین جا ختم نشد در حالی که امروز ساعت ۱۴ در استادیوم شهدای نوشهر گل ریحانی ها باید به زمین حریف بروند، اما مسایلی مانند عدم حضور بازیکنان به دلیل مشکلات مالی از شب گذشته مطرح شده، مساله مهمی که در صورت به وقوع پیوستن آن سقوطش به ۲ رده پایین تر سقوط خواهد کرد.

این در حالی است که شب گذشته در همان کانال منتسب به این باشگاه نامه جدیدی به امضای میثم رضایی مدیر عامل باشگاه گل ریحان البرز خطاب به رییس فدراسیون منتشر شد.

در بخشی از این نامه آورده شده همانگونه که مستحضر هستید تیم فوتبال گل ریحان البرز در فصل جاری با مشکلات عدیده ای روبرو بوده است و در این بین بازیکنان فصل جاری که اسامی آنها در ادامه این نامه آورده شده با سوء استفاده از شرایط باشگاه در صدد ضربه زدن به این باشگاه هستند و از حضور در مسابقه مقابل تیم شهرداری نوشهر خودداری به عمل آورده اند.

باشگاه گل ریحان البرز ضمن محکوم کردن این امر از جنابعالی تقاضا دارد دستور فرمایید به طور جد به این موضوع رسیدگی شود تا حقی از باشگاه زایل نگردد.

در ادامه این نامه که اسامی ۱۲ نفر از بازیکنان گل ریحان البرز درج شده آورده شده است که در صورت عدم حضور بازیکنان در مسابقه آتی این تیم به ۲ رده پایین تر سقوط خواهد کرد.

اگر چه بیک وردی رییس هیات فوتبال البرز در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا در خصوص آخرین وضعیت این تیم برای بازی امروز مقابل شهرداری نوشهر اظهار بی اطلاعی کرد اما هنوز این امیدواری وجود دارد که گل ریحان که هم اکنون در قعر جدول لیگ دسته 2 فوتبال کشور حضور دارد بیشتر از این سقوط نکرده و به یک سرانجامی برسد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha