فرناندز: در هیچ مسابقه‌ای در قهرمانی هندبال آسیا از پیش برنده نیستیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی کشورمان گفت: ما در هیچ مسابقه‌ای از پیش برنده نیستیم و حتی اگر هم برنده شویم هدف نحوه پیروزی است.

به گزارش ایرنا، «مانوئل مونتایا فرناندز» پس از پیروزی ۳۲ بر ۱۰ تیم ملی هندبال ایران مقابل استرالیا اظهار داشت: به نظرم بازی بسیار خوبی بود. بازیکنان به دلیل سفری که داشتیم کمی خسته بودند اما به سه هدفی که داشتیم رسیدیم.

وی ادامه داد: هدف اول ما پیروزی در این مسابقه بود. هدف دوم این بود برای اینکه از نظر بدنی به بازیکنان فشار وارد نشود از تمام نفرات استفاده کنیم. هدف سوم هم این بود که با قدرت این دوره از مسابقات را آغاز کنیم که خوشبختانه هر سه مورد در بازی اول که همیشه سخت است، محقق شد.

سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان در مورد مسابقات بعدی مقابل تیمهای هند و عربستان خاطرنشان کرد: بازی با عربستان دو روز دیگر است و فعلاً می‌خواهم به بازی با هند فکر کنم. چون اگر غیر از این باشد شاگردانم تمرکز خود را از دست خواهند داد. در بازی با هند هم بازیکنان باید همین عملکرد و تمرکز را داشته باشند.

فرناندز ادامه داد: این دیدارها بازی‌های سختی هستند و ما هیچ مسابقه‌ای را آسان نمی‌دانیم. باید با تمام توان مقابل هند ظاهر شویم و سپس به بازی با عربستان برسیم. بازی‌هایی مانند دیدار با هند ممکن است ما را فریب دهد چون ممکن است تصور کنیم که از قبل برنده هستیم اما در واقع اینگونه نیست. 

وی گفت: ما در هیچ مسابقه‌ای از پیش برنده نیستیم و حتی اگر هم برنده شویم هدف نحوه پیروزی است. مدل پیروزی برای من خیلی مهم است. نکته دیگری که چنین مسابقاتی دارند این است که تیم می‌تواند اعتماد به نفس پیدا کرده و به آرامش بیشتری برسد.

سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان با بیان اینکه بازی اول همیشه و در همه تورنمنت‌ها مهم است، عنوان کرد: ما باید قدم به قدم پیش برویم و در هر قدم به هدف خود برسیم و برنده باشیم. هر شب باید مثل امشب که خوشحال به هتل برمی‌گردیم، خوشحال به محل اقامت خود بازگردیم.

تیم ملی هندبال ایران فردا در دیدار بعدی خود به مصاف هندوستان می رود و در دیدارآخر خود در مرحله گروهی نیز به مصاف عربستان خواهد رفت.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha