فعالیت ادارات ایلام به علت یخبندان با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود

ایلام - ایرنا - سرپرست مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: فعالیت ادارات بجز دستگاه های خدمات رسان، امدادی و بانک ها در برخی مناطق استان فردا چهارشنبه ۲۹ دی ماه به علت یخبندان صبحگاهی و سرما با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.

مجید بگلریان شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تاخیر شامل شهرستان‌های ایلام، ایوان، بدره، چرداول، چوار، ملکشاهی، هلیلان و بخش‌های کارزان از توابع شهرستان سیروان و بخش های میمه و زرین‌آباد از توابع شهرستان دهلران است.

وی افزود: فعالیت مدارس مقاطع ابتدایی این مناطق نیز در۲ شیفت صبح و ظهر غیرحضوری و در بستر شاد خواهد بود.

بگلریان ادامه داد: اما آغاز به کار مدارس پایه های تحصیلی متوسطه اول و دوم در نوبت صبح با ۲ ساعت تاخیر و در شیفت ظهر عادی و طبق روال معمول همیشگی است.

سرپرست مدیریت بحران استانداری ایلام یادآور شد: امروز صبح نیز گشت های نظارت مدیریت بحران در نقاط پرتردد شهر ایلام از جمله مسیرهای منتهی به دانشگاه های ایلام و علوم پزشکی در بانگنجاب مورد بازدید قرار گرفت و توسط تیم های شهرداری ایلام بازگشایی و نمک پاشی شد.

وی گفت: همچنین فعالیت تمام نانوایی های سطح شهر نیز مورد نظارت و بازدید قرار گرفت تا روند خدمات رسانی این واحدها به مردم ارزیابی و بازرسی شود.

به گزارش ایرنا، بارش برف باعث شد بنا به صلاحدید ستاد مدیریت بحران استان مدارس مقاطع تحصیلی امروز نیز با تعطیلی و فعالیت ادارات با تاخیر آغاز شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha