سرما و یخبندان برای سومین روز آموزش حضوری برخی مدارس گیلان را تعطیل کرد

رشت _ ایرنا_ مدارس برخی از مناطق استان گیلان به دلیل برف روز گذشته ، یخبندان و برودت هوا فردا چهارشنبه برای سومین روز تعطیل می شود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان گیلان، تمامی مدارس همه مقاطع تحصیلی  شهری و روستایی در رودبار، رحمت آباد و بلوکات و عمارلو و مدارس ابتدای آستانه‌ اشرفیه و سنگر فردا چهارشنبه تعطیل اعلام شده است و مدارس مقاطع متوسطه اول و دوم در آستانه اشرفیه و سنگر با یک ساعت تاخیر فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهند کرد.

بنابر این گزارش، تمامی مدارس دوره های تحصیلی مناطق کوهستانی و ییلاقی در املش و رحیم‌آباد تعطیل اعلام شده و فعالیت مدارس ابتدایی و متوسطه اول مناطق کوهستانی (امامزاده ابراهیم و نصیرمحله) در شفت با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد و مدارس ابتدایی و متوسطه اول سیاهکل با ٢ ساعت تاخیر شروع می‌شود.

آموزش و پرورش استان گیلان اعلام کرد در مدارس تعطیل شده آموزش‌ها از طریق فضای مجازی پییگیری خواهد شد ضمن اینکه حضور عوامل اجرایی در مدارس الزامی است.

گیلان دارای افزون بر ٣٧٢ هزار دانش آموز است، بارش برف و یخبندان در روز گذشته هم دانش آموزان برخی از شهرستان های استان را خانه نشین کرده بود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha