استاندار اصفهان از وزارت آموزش و پرورش ابراز گلایه کرد

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان از اعلام نکردن آموزش و پرورش این استان به عنوان شورای برترکشوری در آیین بزرگداشت هفته شوراها در تهران ابراز گلایه مندی کرد.

به گزارش ایرنا، سید رضا مرتضوی عصر سه شنبه در مراسم تجلیل از شوراهای برتر آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: آموزش و پرورش  اصفهان جزو پنج استان برتر در سطح کشور است که در سال ۹۹ عملکرد آن در سه حیطه سیاستگذاری و برنامه ریزی، فعالیت‌های دبیرخانه‌ای و میزان تحقق مفاد قانون شوراهای آموزش و پرورش مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود: قرار بود در سطح کشور و هفته شوراهای آموزش و پرورش از استانداران، فرمانداران، مدیران کل آموزش و پرورش و همچنین اعضای شوراهای آموزش و پرورش برتر در سطوح منطقه، شهرستان، استان و کشور تقدیر شود که به دلایل مشغله کاری امکان حضور نماینده استان و مدیر کل آموزش و پرورش استان  به این مراسم در تهران میسر نشد.

استاندار اصفهان افزود: در این آیین بزرگداشت هفته شوراها که با حضور مقامات عالی رتبه کشور برگزار شد؛ نام استان‌های همدان، ایلام، کرمانشاه و شهرستان‌های تهران که براساس ارزیابی‌ها حائر رتبه برتر در سطح کشور شدند برده شد اما نام اصفهان که جزو همین استان های برتر بود  به دلیل عدم حضور نماینده این استان در این مراسم ملی برده نشد.

به گفته مرتضوی این مراسم از طریق ویدئو کنفرانس در اصفهان دنبال شد و  چنین رفتاری جای تاسف  دارد زیرا عامل این امر به جایگاه شوراها واقف نبوده است.

این مراسم امروز به مناسبت هفته "شوراهای آموزش و پرورش" در اصفهان برگزار و از هشت شهرستان و مناطق شورای برتر آموزش و پرورش تیران و کرون،کاشان،باغ بهادران، اصفهان،برخوار ،نجف آباد،شاهین  شهر و خمینی شهر در استان اصفهان تجلیل شد.

همایش بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش کشور پیش از ظهر سه شنبه ۲۸ دی ماه  در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور تهران با حضور وزیر آموزش و پرورش و سایر مسئولان کشوری برگزار و از پنج شورای آموزش و پرورش برتر کشوری به جز اصفهان تقدیر شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha