سردار کرمی: آماده مقابله با توطئه های دشمن هستیم

تهران - ایرنا - فرمانده یگان های ویژه انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: آمادگی داریم با همه توان در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کنیم و همین آمادگی برای مردم مایه امیدواری است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، معاونان وکارکنان یگان های ویژه انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای نظام جمهوری اسلامی و امام راحل (ره) و همچنین آرزوی صحت و سلامتی برای مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای عزیز مدظله العالی اظهار داشت: همراهی با مجاهدان فی سیبل الله در دفاع از اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخار بزرگی است که نصیب ما شده است.

وی با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یادآور شد: دهه مبارک فجر فرصت بسیار مناسبی برای مقایسه وضعیت کشور قبل و بعد از انقلاب اسلامی است؛ با وجود تمام تحریم های ظالمانه و توطئه های دشمنان، پیشرفت ها و خدمات جمهوری اسلامی بر اساس آمار سازمان های بین المللی چندین برابر قبل از پیروزی انقلاب است.

فرمانده یگان های ویژه انتظامی جمهوری اسلامی ایران افزود: امروز دشمنان ایران اسلامی با حربه های متعدد به دنبال ایجاد شکاف میان مردم و مسئولان هستند؛ ما آمادگی داریم با تمام توان در مقابل توطئه های شوم دشمنان ایستادگی کنیم و الحمدلله همین اقتدار و آمادگی برای مردم مایه امیدواری است.

سردار کرمی ادامه داد: انقلاب اسلامی بساط ظلم و استبداد را در هم پیچید، که موجب شده است روز به روز انقلاب ما با شکوه تر و بالنده تر شود؛ به دشمنان نشان خواهیم داد که نه تهدید و نه تحریم می تواند ملت ایران را از توسعه و پیشرفت بازدارد، تا به امروز به رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز مدظله العالی توانسته ایم از تمامی تهدیدها فرصت سازی کنیم و اقتدار ایران اسلامی را به رخ دشمنان بکشانیم.

رئیس پلیس ویژه کشور با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی روح تازه‌ ای را به نهضت‌ های اسلامی و آزادیخواه دنیا بخشید، تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی سرآغاز تأثیرگذاری فکری در اکثر جنبش های اسلامی جهان شد و با توجه به پیروان و هواخواهانی که پیدا کرد به عنوان یک حرکت اسلامی برجسته در افکار جهانیان شناخته شده است.

سردار کرمی ضمن تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول سالیان اخیر تصریح کرد: هدف از انقلاب در درجه اول این بود که نظامی در داخل کشور حکم‌فرما باشد که وابسته نباشد؛ زیرا وابستگی برای یک کشور و ملت، آفت بزرگی است و همه آفت‌ های دیگر بر آن مترتب می‌ شود.

فرمانده یگان های ویژه انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر برنامه ریزی های ویژه ایام پیش رو گفت: با توجه به اینکه چندین سال است رویکرد اجتماعی در اولویت تمامی ماموریت ها و برنامه های یگان های ویژه قرار گرفته، همه فرماندهان و مسئولان باید با جدیت در خصوص برنامه ریزی و اجرای ویژه برنامه های دهه مبارک فجر اهتمام داشته باشند تا مانند سالیان گذشته بتوانیم اقتدار جمهوری اسلامی را به رخ دشمنان بکشانیم.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha