قطعه‌ساز استان سمنان تولیدکننده کامل‌ترین قطعه احتراقی خودروی کشور است

سمنان- ایرنا- معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: کامل ترین و متنوع‌ترین کوئل احتراق خودروی کشور در سمنان و به دست تولید کنندگان این استان تولید می شود.

به گزارش ایرنا، فرامرز محبوبی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان سمنان گفت: شرکت ویرا ولتاژتولیدکننده انواع قطعات خودرو در سمنان است که کامل ترین و متنوع ترین کوئل احتراق خودروی کشور در این مجموعه تولید می شود.

وی افزود: شرکت ویرا ولتاژبا سرمایه گذاری بالغ بر ۸۵ میلیارد ریال در شهرک صنعتی سمنان مستقر است که ظرفیت تولید سالانه چهار میلیون و ۷۰۰ هزار عدد قطعات خودرو شامل قطعه بخاری، حسگر میل سوپاپ، حسگر فشار هوا و دریچه گاز، و حسگر دور موتور را دارد و زمینه اشتغال حدود ۴۰ نفر را فراهم کرده است.

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: مسوولان استان سمنان و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به صورت نوبتی و پیش از برگزاری هر نشست از این ستاد از واحدهای تولیدی شهرستان‌های استان سمنان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحدها قرار می گیرند.

۱۳۵ واحد قطعه سازی در استان سمنان با حدود ۲۰ هزار نیروی کار فعال است که از این تعداد ۳۵ واحد قطعات مورد نیاز خودروسازان استان را تامین می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha