کتاب منتخب مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت ویژه دانشجویان اعلام شد

تهران-ایرنا-معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر کتاب «خاطرات احمد احمد» نوشته «محسن کاظمی» را برای هفتمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت از دومین دوره مسابقات ویژه دانشجویان کشور انتخاب کرد.

به گزارش روز سه شنبه گروه علم و آموزش ایرنا، این مسابقه نظیر دوره‌های گذشته در جمعه آخر هر ماه به‌صورت مجازی از طریق سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران  در روز جمعه ۲۹ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ تا ۲۴ برای دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی برگزار می‌شود.

سازمان جهاد دانشگاهی تهران، دانشجویان می‌توانند جهت ثبت‌نام و شرکت در این مسابقه به سایت به نشانی BookRc.ir مراجعه کنند.

در این دوره هم به برگزیدگان این مسابقه کتابخوانی جوایز ۲ میلیون ریالی اهداء می‌شود.

 احمد از مبارزان سیاسی دوره پهلوی دوم است که به‌علت نوع مبارزاتش(فعالیت در حزب مخفی ملل اسلامی به رهبری سید محمد کاظمی بجنوردی) با اشخاص و گروه‌های انقلابی بسیاری همکاری و فعالیت داشته و به سبب آن چندین بار دستگیر، شکنجه و زندانی شده است.

براساس این گزارش، مجموعه مسابقات کتابخوانی «هشت بهشت» با عنوان هر ماه یک کتاب یک مسابقه برای دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود و به تناسب نفرات شرکت‌کننده این مسابقه هر ماه ۱۵ برگزیده خواهد داشت. در پایان هر سال هم هشت جایزه ویژه به هشت برگزیده‌ای تعلق می‌گیرد که در همه مسابقات شرکت و بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند.

نسخه الکترونیکی و صوتی این کتاب در پلتفرم طاقچه و فیدیبو موجود است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha