تیمهای بسکتبال سپیدرود رشت و داماش گیلان همگروه شدند

رشت - ایرنا - تیمهای بسکتبال سپیدرود رشت و داماش گیلان در مرحله دوم رقابتهای لیگ دسته اول کشور همگروه شدند.

تیم بسکتبال سپیدرود رشت در پایان مرحله اول رقابت‌های لیگ دسته اول کشور در رتبه سوم گروه خود قرار گرفت و حریفان این تیم در مرحله دوم این دوره از رقابتها مشخص شد که تیمهای همشهری سپیدرود و داماش گیلان با یدکدیگر همگروه شدند.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم بسکتبال سپیدرود که در گروه چهارم منطقه شمال رقابت‌های لیگ دسته اول کشور حضور داشت، در پایان مرحله اول این مسابقات که به صورت رفت و برگشت انجام شد، در نهایت در رتبه سوم گروه خود قرار گرفت.

رادنی دیدار افزود: سپیدرود که با تیمهای کاله تهران ، عقاب تهران و خانه بسکتبال خراسان رضوی همگروه بود، در دور رفت این رقابتها که در رشت انجام شد، ۲ پیروزی و یک شکست کسب کرد و در دور برگشت نیز که مسابقات آن در مشهد مقدس برگزار شد، سه شکست را پذیرا شد تا در نهایت پس از تیمهای کاله و عقاب تهران، در رتبه سوم گروه خود قرار گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به پایان یافتن مرحله نخست این مسابقات، تیم سپیدرود با ۲ پیروزی و چهار شکست به کار خود پایان داد و در مرحله دوم این مسابقات با تیم‌ های مهرام تهران، پاسارگاد نوین مشهد و داماش گیلان هم‌گروه شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت بیان کرد: در مرحله دوم رقابتهای بسکتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، ۳۳ تیم حضور دارند که مسابقات آنها در هفت گروه چهار تیمی و یک گروه پنج تیمی برگزار می‌شود که در نهایت تیمهای اول و دوم هر گروه به مرحله سوم راه خواهند یافت.

دیدار خاطرنشان کرد: امیدواریم که سپیدرود و داماش در مرحله دوم این رقابتها، با انجام بازی‌های زیبا و تماشاگرپسند، نتایج خوبی را کسب و در نهایت جواز حضور در مرحله سوم را کسب کنند.

استفاده مناسب هیات بسکتبال گیلان از برندهای این استان

مدیر روابط عمومی داماش گیلان نیز در خصوص حضور تیم بسکتبال این باشگاه در مرحله دوم رقابتهای لیگ دسته اول کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خوشبختانه هیات بسکتبال گیلان از تیمهای معروف و برندهای این استان به خوبی استفاده و هم اینک سه تیم پرطرفدار سپیدرود، داماش و ملوان انزلی در لیگ بسکتبال حضور دارند.

مازیار اصغرزاده در خصوص همگروهی داماش و سپیدرود رشت در مرحله دوم این رقابتها نیز اشاره و بیان کرد: هم اینک تیمهای همشهری سپیدرود و داماش در مرحله دوم لیگ بسکتبال کشور نیز همگروه شدند که به طور حتم شور و نشاطی را بین هواداران این تیمهای پرطرفدار در رشته بسکتبال ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: البته تیمهای فوتبال این ۲ باشگاه معروف و پرطرفدار نیز در لیگ‌های کشور همگروه بودند و به همین دلیل شور و نشاط خاصی را شاهد بودیم اما متاسفانه این شور و هیجان هم‌اکنون در فوتبال وجود ندارد زیرا داماش در لیگ دسته سوم و سپیدرود در لیگ دسته دوم حضور دارند.

مدیر روابط عمومی باشگاه داماش گیلان خاطرنشان کرد: به هرحال این هیجان و شور و نشاط در رشته بسکتبال برای طرفداران تیمهای همشهری سپیدرود و داماش ایجاد شده و امیدواریم که این تیمها در مرحله دوم رقابتهای بسکتبال لیگ دسته اول کشور نیز بدرخشند و از گروه خود صعود کنند. 

رقابتهای بسکتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در ۲ منطقه شمال و جنوب برگزار شد که تیمهای حاضر در این دوره از مسابقات در هر منطقه، در هشت گروه قرار داشتند که تیمهای سپیدورد رشت، ملوان بندرانزلی و داماش نمایندگان گیلان در این لیگ بودند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha