برنامه‌های دهه فجر بوشهر مردمی و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود

بوشهر - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: برنامه‌های دهه مبارک فجر امسال کیفی و پر محتوا، مردمی و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام یوسف جمالی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا در بندر دیر افزود: در برنامه های دهه فجر امسال خدمات و فعالیت‌هایی انقلاب اسلامی در داخل و خارج باید در قالب نمایشگاه‌، نوشته‌ها، نشست‌ها و کرسی‌های آزاداندیشی به نسل جوان و نوجوان منتقل شود.

وی افزود: هدف دشمن فراموشی انقلاب توسط مردم بویژه نسل جوان و نوجوان است که باید مردم و مسئولان برنامه های دهه فجر امسال را پرمحتوا، مردمی و ملموس اجرا کنند.

جمالی ادامه داد: برگزرای راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در همه نقاط استان بوشهر تابع تصمیم ستاد مقابله با کرونا است و اگر شرایط کرونایی اجازه دهد، راهپیمایی در این روز برگزار خواهد شد و تاکید شده است تا همه برنامه‌های دهه فجر با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و سلامت مردم در این استان برگزار شود.

وی گفت: ستادهای دهه فجر باید جشن ها را در محلات و ادارات برگزار کنند و مهم‌تر از همه در این برنامه ها این است که خدمات صادقانه مسئولان به مردم که امیدواریم در این دهه پررنگ‌تر باشد و به مردم اطلاع رسانی شود.

جمالی همچنین در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان دیر بیان کرد: با توجه به شرایط امروزی ضرورت دارد که انقلاب را  به مردم بویژه نسل جوان و نوجوان معرفی کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: شهرستان دیر نماد انقلابی استان بوشهر است و در تمام صحنه ها نقش آفرین بوده است و باید در برنامه ها الگو باشد.

فرماندار دیر گفت: شهرستان دیر در برنامه های دینی و مذهبی پیشقدم و در دهه فجر امسال برنامه های اثرگذاریی خواهیم داشت.

یونس باربرز افزود: تبیین ارزش‌های نظام اسلامی و عملکرد انقلاب از برنامه های شاخص دهه فجر امسال خواهد بود.

وی گفت: در سالروز گرامیداشت ۲۲ بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی جشن ۲۲ زوج جوان به همراه اهدا جهیزیه در ساحل شهر دیر برگزار خواهد شد.

مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان دیر گفت: امسال در برنامه های دهه فجر نگاه ویژه ای صورت می گیرد و برنامه ها پرمحتوا و حالت جنبش و جوش مردمی خواهد بود.

مصطفی فخرایی افزود: ۲۲ بهمن تاریخ کشور ایران اسلامی است که صلابت و اقتدار کشور به اثبات رسید.

وی گفت: شهرستان دیر در ایام انقلاب ۲ شهید و ۱۵ جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرد و نیاز است که نسل جوان با آرمان های انقلاب و شهیدان آشنا شوند و طوری برنامه ریزی شده که دهه فجر امسال نسبت به سال های قبل متفاوت خواهد بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیر و دبیر ستاد دهه فجر گفت: دهه فجر شناسنامه و هویت نظام جمهوری اسلامی است و رسالت ما در این دهه برگزاری  گفتمان انقلاب است.

غلامرضا ناطقی پور افزود: بازسازی افتخارات انقلاب و ماندگاری خاطره در ذهن نوجوانان وجوانان و شور و نشاط دهه فجر را برای نسل جوان آشکار کنیم.

وی ادامه داد: بنا بر ضرورت گام دوم انقلاب گفتمان با برنامه ریزی های خاصی از طریق کانون های فرهنگی مساجد و مدارس باید صورت بگیرد و میز خدمت برای پاسخگویی مردم در فضای باز شهر انجام شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha