پولادگر: شهیدان الگوی نسل جوان هستند

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: شهیدان دفاع مقدس با خداوند معامله کردند، نام و خاطره آنها باید همواره زنده بماند، زیرا برای جوانان و نسل امروز الگو هستند.

به گزارش ایرنا، «سیدمحمد پولادگر» روز سه‌شنبه در حاشیه مراسم تشییع ۲ شهید گمنام دفاع مقدس در سالن هندبال گفت: اتفاق بزرگی در وزارت ورزش رخ داد و ۲ شهید گمنام در این مکان به خاک سپرده می‌شوند، این عزیزان با خداوند معامله کردند و به خاطر کشور و نظام جان خود را فدا کردند و باعث افتخار ایران شدند.

وی افزود: این ۲ شهید ۱۷ و ۱۹ ساله برای این مرز و بوم جان خود را فدا کردند و نام و خاطره این عزیزان باید همواره زنده بماند و برای جوانان و نسل امروز الگو هستند.

معاون وزیر ورزش ادامه داد: اگر ورزشکاران ما امروز در میادین جهانی پرچم ایران را به اهتزار در می‌آورند بخاطر ایثارگری شهدا است.

پولادگر درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی برای تیم‌های فوتبال در خارج از کشور گفت: اعزام به اردوهای خارج از کشور باید در شورای برون مرزی وزارتخانه به تصویب برسد اگر این شورا موافقت کند ما مخالفتی با برگزاری اردوهای برون مرزی نداریم. البته برای برگزاری این اردوها بیشتر بحث هزینه‌ها مطرح است.

معاون وزیر درباره خصوصی‌سازی سرخابی‌ها و ورود چند وزارتخانه، گفت: در این باره صحبت نکنم چون اطلاعاتم کامل نیست . الان وقت خوبی برای این سوالات نیست اجازه دهید در این باره صحبت نکنم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha