اطلاع رسانی صحیح لازمه توسعه فعالیت های گردشگری در نوروز ۱۴۰۱ کیش است

کیش - ایرنا - رییس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد تسهیلات نوروزی کیش گفت: اطلاع رسانی مناسب و تولید محتوای تاثیر گذار لازمه توسعه فعالیت های گردشگری این جزیره در نوروز ۱۴۰۱ است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، محمد نیکجو آغاز فعالیت کمیته اطلاع رسانی نوروز ۱۴۰۱ افزود: رسانه ها در اطلاع رسانی جزیره کیش و تولید محتوای گردشگری به مناسبت ترین شیوه عمل کرده اند و سعی داریم بهتر از گذشته از این ظرفیت استفاده کنیم.
وی اضافه کرد: امسال با بهره برداری از روش های نوین اطلاع رسانی سعی داریم نوروز امسال اطلاعات کاملی در حوزه های مختلف مورد نیاز گردشگران و ساکنان کیش را ارایه کنیم.
نیکجو بر استفاده بهینه از ظرفیت های"رسانه های محلی و روش های نوین اطلاع رسانی، اپلیکشین آی کیش و کیوآرکد، " تاکید و اضافه کرد: اطلاع رسانی موثر در حوزه اقتصاد گردشگری  از مولفه های اصلی ارائه خدمات شایسته به گردشگران نوروزی است.
وی، با بیان این که شمار زیادی از مسافران نوروز ۱۴۰۱ مقصد گردشگری خود را جزیره کیش انتخاب می کنند، اظهار داشت: امسال با توجه به این که پیش بینی می کنیم نوروز پر شوری داشته باشیم لذا باید از سال های گذشته بهتر و متنوع تر در حوزه اطلاع رسانی عمل کنیم و اطلاع رسانی باید با سرعت و دقت لازم و همه جانبه باشد و جامعه هدف ما گردشگران و کیشوندان هستند و از تمام ظرفیت های رسانه ای استفاده خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha