فرماندار: تجهیزات سپاه برای برف‌روبی راه‌های ثلاث باباجانی وارد عمل شد

کرمانشاه ـ ایرنا ـ فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی گفت: برای تسریع در بازگشایی جاده ها و انتقال نیروهای فنی اداره برق به محل خرابی ها در مسیر خانه شور ، تیپ تکاور انصارالرسول(ص) نیروی زمینی سپاه پاسداران نیز وارد عمل شد.

«یدالله شکری» دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با درخواستی که از فرمانده تیپ تکاور انصارالرسول(ص) نیروی زمینی سپاه پاسداران مستقر در منطقه داشتیم ، سه دستگاه ماشین برف روب و از جمله یک دستگاه نفربر زرهی به کمک ماشین آلات راهداری آمدند.

فرماندار ثلاث باباجانی با بیان اینکه تردد در محور تازه آباد به جوانرود در جریان است اضافه کرد: ۶ اکیپ برف روب برای برف روبی و پاکسازی راههای فرعی و روستایی محور تازه آباد ـ جوانرود ، تازه آباد ـ کانی صفر، تازه آباد ـ میرآباد ، تازه آباد ـ شیخ صله و ازگله ـ شیخ صله کار راهی این مناطق شده اند.

شکری گستردگی راه ها، پراکندگی روستاها و تجهیزات فرسوده راهداری را از عوامل تاخیر در بازگشایی محورهای روستایی و فرعی عنوان کرد و اظهار داشت: برای تسریع در برف روبی ، چند دستگاه تجهیزات و ماشین آلات پیمانکاران مستقر در منطقه نیز بکارگیری شدند.

وی افزود: هم اکنون ۷۰ روستای شهرستان با مشکل قطعی برق مواجه هستند که به دلیل بارش سنگین و برف روبی نشدن راههای دسترسی ، هنوز برق این تعداد روستا وصل نشده است.

شهرستان حدود ۳۶ هزار نفر جمعیت دارد و دارای سه بخش مرکزی، ازگله و زمکان با ۲۰۹ روستا است که ۱۶۷ روستای آن دارای سکنه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha