مدارس ارومیه و برخی مناطق آموزشی آذربایجان غربی روز سه شنبه تعطیل است

ارومیه-ایرنا- رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: با توجه به برودت شدید هوا، وجود یخبندان آموزش حضوری در مدارس برخی مناطق استان روز  سه شنبه ۲۸ دی ماه در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل است.

مهدی محمد پور شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در نواحی یک و ۲ ارومیه و مناطق انزل، نازلو، سیلوانا و صومای برداوست تمامی مدارس روز سه شنبه آموزش حضوری تعطیل است.
وی بیان کرد: در شهرستان نقده و شاهین دژ، کشاورز، تکاب، میاندوآب و چهار برج تمامی مدارس شهری و روستایی تعطیل است.
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اضافه کرد: در شهرستان پیرانشهر، سردشت، اشنویه، بوکان، مهاباد و خوی در تمامی مدارس شهری و روستایی آموزش‌های حضوری تعطیل است.
محمد پور با بیان اینکه ساعت آموزشی نوبت صبح مدارس چایپاره با یک ساعت تاخیر همراه خواهد بود، بیان کرد: در باره زمان برگزاری امتحانات داخلی روز یاد شده‌، مدیران مدارس اطلاع رسانی لازم را به دانش آموزان انجام خواهند داد.
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی بیان کرد: آموزش کلاسی تعطیل نبوده و از طریق فضای مجازی پیگیری خواهد شد.
به گزارش ایرنا در هفته جاری چهار روز پیاپی به علت بارش برف و برودت هوا آموزش حضوری در آذربایجان غربی تعطیل اعلام شده است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha