معاون وزیر راه: باید به جای مسکن‌سازی صفر، شهرسازی اتفاق بیافتد

تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: فقط به دنبال مسکن‌سازی صفر نیستیم و باید شهرسازی اتفاق بیافتد.

به گزارش ایرنا، علیرضا جعفری روز دوشنبه با حضور در شهر پرند اظهار داشت: از این رو بانک مسکن و وزارت‌های راه و شهرسازی، کشور و نیرو به دنبال حل مشکلات در حوزه تولید و اتمام مسکن و ایجاد زیرساخت‌ها در این حوزه هستند.

وی ادامه داد: ساختارهای رفع موانع تولید مسکن باید توسط سازندگان و متولیان این حوزه شناسایی شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: برای تولید مسکن، توجه به حوزه زیرساخت‌ها و سرانه های زیست مطلوب بسیار حائز اهمیت است.

جعفری بیان کرد: نباید به دلیل نبود زیرساخت‌ها نارضایتی بین مردم ایجاد شود و تولید مسکن باید همراه با ایجاد زیرساخت ها باشد.

وی با بیان اینکه استفاده از روش‌ها و ایده‌های جدید در راهبرد احداث شهرهای جدید باید تعریف شود، گفت: کل ظرفیت حاکمیت برای حل مشکلات مردم به کار گرفته شده است و رسیدگی به مشکلات ادارات خدمات رسان باید در اولویت باشد.

جعفری تحقق وعده های داده شده در حوزه مسکن را مهم دانست و اضافه کرد: منابع و نوع مدیریت آن باید با جدیت دنبال شود و مردم نباید معطل بماند.

وی با تاکید بر اینکه ریل گذاری ها باید به شکلی باشد که بتوانیم پاسخ دیوان محاسبات و بازرسی کل کشور را بدهیم، گفت: مصوبات دریافت منابع توسط مدیران باید دنبال می شود و ما پیشنهادات با پشتوانه قانونی را دنبال می کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha