سازمان امداد و نجات پیشانی جمعیت هلال احمر است

تهران - ایرنا - دبیر کل جمعیت هلال احمر در جمع امدادگران و مدیران سازمان امداد و نجات ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: سازمان امداد و نجات پیشانی جمعیت هلال احمر است و به عنوان پیشتازترین سازمان قرار دارد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ یعقوب سلیمانی با استقبال مهدی ولی‌پور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر وارد محوطه اداری و انبارهای پشتیبانی این سازمان در غرب تهران شد و از نزدیک از امکانات لجستیکی هلال احمر برای پاسخگویی به سوانح و بلایا بازدید کرد.

دبیر کل جمعیت هلال احمر صبح امروز با حضور در سازمان امداد و نجات این جمعیت، نخستین بازدید خود را از امکانات امداد زمینی و هوایی و انبارهای اقلام امدادی انجام داد.

وی گفت: تمامی مدیران و افرادی که مشغول فعالیت در جمعیت هلال احمر هستند به ویژه امدادگران و نجاتگران تلاش خود را می‌کنند تا بهترین خدمات را به مردم ارائه دهد و تمام این تلاش ها برای انجام اهداف جمعیت هلال احمر است.

دبیر کل جمعیت هلال احمر بیان کرد: همه باید با یک همدلی در راستای افزایش اهمیت اجتماعی جمعیت هلال احمر تلاش کنیم.سلیمانی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر همانند سایر نهادها و دستگاه ها دچار مشکلاتی است اما می بایست این مشکلات را اولویت بندی کرده و با یاری و کمک خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر آن را حل کنیم. این مقام مسئول گفت: در آستانه یکصدمین سالگرد جمعیت هلال احمر هستیم و این یک فرصت استثنایی است؛ می بایست از این فرصت ها استفاده تا ظرفیت اجتماعی هلال احمر را بالاتر ببریم.

سازمان امداد و نجات پیشانی جمعیت هلال احمر است

سلیمانی اضافه کرد: هدف از بازدید سازمان امداد و نجات آشنایی بیشتر با این سازمان بود و از تمامی زحمتکشان عرصه امداد و نجات در جمعیت هلال احمر تشکر می کنم.

سلیمانی پس از بازدید انبارها، خودروهای سنگین و سبک امداد و نجات و همچنین بالگردها و آشیانه هلیکوپتری هلال احمر به اتاق (EOC) مرکز کنترل و هماهنگی عملیات رفت و در آنجا با ارتباط رادیویی با مدیران عامل جمعیت‌های هلال احمر سیستان و بلوچستان و کرمان از زحمات امدادگران و نجاتگران این استان‌ها برای امدادرسانی به سیل‌زدگان در هفته گذشته قدردانی و تشکر کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha