وضعیت فعالیت آموزشی مدارس چهارمحال و بختیاری  در ۲۸دی‌ماه اعلام شد

شهرکرد-ایرنا- آخرین وضعیت برگزاری کلاس‌های درس و فعالیت آموزشی مدارس چهارمحال و بختیاری در روز سه‌شنبه ۲۸دی‌ماه اعلام شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ، فعالیت آموزش مدارس شهرستان کوهرنگ در بخش‌های مرکزی و صمصامی به صورت غیرحضوری است.

اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام کرد، فعالیت آموزشی مدارس منطقه لاران در تمام مقاطع تحصیلی در فضای مجازی انجام می‌شود و در شهرستان‌های فارسان، بن، سامان و منطقه عشایر نیز تمام  مدارس در تمامی مقاطع فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز می‌کنند.

در این اطلاعیه آمده است، مدارس ابتدایی ناحیه ۱ و ۲ شهرکرد، شهرستان بروجن و مناطق گندمان و بلداجی به صورت غیر حضوری و مدارس مقطع متوسطه اول و دوم فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز می‌کنند.

در شهرستان لردگان، مدارس دهستان ریگ با یک ساعت تاخیر فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهند کرد و در شهرستان کیار مدارس مقطع ابتدایی فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز می‌کنند. 

در پایان این اطلاعیه آمده است، فعالیت آموزشی مدارس در سایر نقاط استان مطابق روال معمول انجام خواهد شد. 
به گزارش ایرنا، براساس اعلام هواشناسی چهارمحال و بختیاری فعالیت یک سامانه بارشی در این استان تا روز سه‌شنبه ادامه دارد و در این مدت برای استان بارش برف و باران، کولاک برف و مه‌گرفتگی پیش‌بینی می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha