مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور ناپیوسته ارشد ۱۴۰۰ تمدید شد

تهران - ایرنا - مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت برای کنکور کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته ۱۴۰۰ با توجه به اعلام اصلاحات و رشته محل‌های جدید تا جمعه اول بهمن ماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

به گزارشگروه علم و آموزش ایرنا، سازمان سنجش آموزش کشور روز دوشنبه اعلام کرد: پیرو انتشار اطلاعیه اعلام رشته محل‌های با ظرفیت پذیرش تکمیل نشده و همچنین پذیرش‌ رشته‌ محل‌های جدید آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته سال‌ ۱۴۰۰ در ۲۲ دیماه جاری ضمن اعلام اصلاحات جدید به اطلاع همه متقاضیان این مرحله از پذیرش می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۲۷ دیماه) برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه یکم بهمن ماه امسال نسبت به انتخاب رشته در این مرحله اقدام کنند.

براساس این گزارش، متقاضیان پس از مطالعه دقیق اطلاعیه فوق و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی اقدام نمایند.

این گزارش می افزاید: آن دسته از متقاضیانی هم که پیشتر نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha