سرمربی تیم فوتبال سپاهان: یک جام را از دست دادیم / از هواداران عذرخواهی می‌کنم

اراک - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در فوتبال نمی‌توان با پنالتی تیم‌ها را مقایسه کرد اما به هر حال ما باختیم و از هواداران عذر خواهی می‌کنم چرا که ما یک جام را از دست دادیم.

محرم نویدکیا عصر دوشنبه در نشست خبری بعد از مسابقه با آلومینیوم اراک در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشورمان در اراک، افزود: آلومینیوم از ۱۵ مسابقه نیم فصل اول پنج بازی را برده و برای موفقیت‌های بیشتر باید نیم فصل دوم را با اقتدار بیشتری آغاز کند.

وی ادامه داد: در بازی امروز ما در بهترین زمان ممکن به گل رسیدیم بعد از آن تا دقیقه ۲۵ خوب بودیم اما  بعد از آن عقب نشینی کردیم تا اینکه تیم آلومینیوم روی یک صحنه خطا که به نظرم درست هم نبود، به گل رسید.

سرمربی تیم سپاهان اصفهان اظهار داشت: نیمه دوم خوب بودیم و در وقت‌های اضافه شانس‌های خوبی داشتیم که باور کردنی نیست که نتوانستیم استفاده کنیم و به گل برسیم.

نوید کیا بیان کرد: تیم فوتبال آلومینیوم اراک از تیم‌های خوب لیگ است اما برای مدعی شدن و موفقیت‌های بیشتر نیاز به بردهای بیشتری دارد.

سرمربی سپاهان گفت: من اینجا نیامدم که با یک یا ۲ باخت بروم و از روزی که از فوتبال خداحافظی کردم تا روزی که سرمربی شدم، هیچ زمانی دست و پا نزدم و خودم را به کسی وصل نکردم.

وی درباره درگیری ولسیانی و شهباززاده توضیح داد: آن‌ها روی یک موضوع کوچک بحث می‌کردند که سروش رفیعی در این بین ترجمه کرد و به آن‌ها فهماند که اشتباه منظور یکدیگر را متوجه شدند و بعد از آن با هم دست دادند و مشکلات حل شد.

وی ادامه داد: در مجموع تیم سپاهان در بازی امروز خوب عمل کرد و من فکر نمی‌کنم هیچ تیمی مانند سپاهان توانسته باشد این‌طور آلومینیوم را تحت فشار بگذارد و روی دروازه این تیم این همه فرصت ایجاد کرده باشد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان افزود: من خودم را به هیچ تیمی تحمیل نکرده‌ام و تا لحظه آخر حضورم در سپاهان کارم را به نحو احسنت انجام می‌دهم. 

سپاهان اصفهان عصر امروز در مرحله یک هشتم نهایی در ضربات پنالتی مغلوب آلومینیوم اراک شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha